У Cyмcькoмy пpикopдoннoмy зaгoнi вшaнyвaли пaм’ять зaгиблиx пpикopдoнникiв

99534637.jpg

В управлінні та підрозділах охорони кордону Сумського загону проведені заходи з вшанування пам’яті загиблих прикордонників, які віддали своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції.

Виконуючи свій обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у південно-східних областях України особовий склад Державної прикордонної служби України своїм героїзмом, мужністю та відвагою вписав славетну сторінку в історію України.

За 3 роки російської агресії 67 героїв-прикордонників віддали своє життя захищаючи Батьківщину, 5 вважаються такими, місце знаходження яких не встановлено.

Перші втрати Державна прикордонна служба України понесла в районі проведення АТО в червні 2014 року, загинуло п’ять військовослужбовців Навчального центру Державної прикордонної служби України.

14 червня 2014 року на околиці міста Маріуполя, в районі заводу «Азовсталь», із засідки була обстріляна колона автомобілів, яка рухалася з Навчального центру до управління Донецького прикордонного загону. Обстріл вівся з автоматів, гранатометів та снайперської зброї. Прикордонники дали гідну відсіч ворогу, але внаслідок бойового зіткнення загинуло 5 наших побратимів, а 10 військовослужбовців отримали поранення.

Серед полеглих майори Віталій Вінніченко та Микола Зайцев, прапорщик Володимир Гречаний, старшина Сергій Єпіфанов та працівник Олександр Островський.

Також, 7 червня 2015 року, виконуючи бойове завдавання з охорони морської ділянки державного кордону, внаслідок підриву катеру на ворожій міні загинув військовослужбовець Маріупольського загону морської охорони головний старшина Антон Маслій.

Особовий склад вшанував пам’ять героїв-прикордонників хвилиною мовчання.
Вічна слава Героям!
Підготував Роман Ткач

 

http://krasnews.at.ua/news/u_sumskomu_prikordonnomu_zagoni_vshanuvali_pam_jat_zagiblikh_prikordonnikiv/2017-06-15-7930

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: