У дитячiй цepкoвнiй шкoлi Iллiнcькoї пpaвocлaвнoї гpoмaди зaкiнчивcя нaвчaльний piк

46883235.jpg

Радісним і, водночас, трішки сумним був суботній день 23 травня для вихованців дитячої церковної школи Іллінського храму Краснопільського церковного округу. Адже цього дня школа підводила підсумки навчального року та прощалася зі своїми випускниками.

Підведенню підсумків передували випускні для старшої та перевідні для середньої групи іспити, які вихованці закладу здали досить успішно, та як підтвердяться здобуті під час навчання знання на практиці – покаже саме життя.

Розпочався святковий день з молебня, по завершенні якого настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський привітав вихованців з завершенням навчального року та вручив школярам перевідних класів Пам’ятки слухача духовно-просвітницької школи, а випускникам – Свідоцтва.

Звертаючись до всіх учасників навчально-виховного процесу, отець Сергій адресував слова вдячності батькам дітей та вихователям закладу. Натомість вихованці засвідчили свою вдячність настоятелю букетами квітів.

Продовжились урочистості спільною святковою трапезою з солодощами та морозивом.

Та особливо пам’ятним стало в цей день душевне спілкування отця-настоятеля та вихователів закладу з цьогорічними випускниками за спільним чаюванням.

Більше фото дивіться на сайті громади: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2015-05-25-221

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: