У духовно-просвітницькій школі Іллінського храму Угроїд відбувся загальношкільний день говіння

Вже не перший рік у дитячій церковній школі Іллінського храму підтримується традиція спільного говіння Великим постом. Цьогорічний загальношкільний день говіння відбувся у 5-ту неділю Великого посту.

Напередодні, у суботу, 24 березня, Святому Причастю передувала Сповідь. До цього відповідального для кожного православного християнина кроку у житті, школярі готувалися впродовж чотирьох попередніх неділь Посту. Кожен з них склав свій перелік негативних рис та вчинків, від яких прагнув вилікувати душу, а також добрих справ, які з Господньою допомогою намагався виконувати.

Перед початком Таїнства Сповіді настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський провів з дітьми настановчу бесіду.

«Як це вам вдалося, чи не вдалося знає лише Господь. Але вміння бачити свої недоліки і бажання працювати над собою – це вже велика справа», – звернувся до дітей настоятель храму.

Наступного дня, у неділю, 25 березня, школярі взяли молитовну участь у богослужінні та причастилися Святих Христових Таїн. В цей день Господь сподибив причаститись 24 вихованці школи з трьох вікових груп.

По завершенні богослужіння отець Сергій привітав юних причасників. Завершився загальношкільний день говіння спільним чаюванням.

Більше фото тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2018-03-25-388


Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: