У КPACНOПIЛЛI ПPИВIТAЛИ "НAPOДНИX" МIЛIЦIOНEPIВ

75298260.jpg

У Краснопільському райвідділі міліції пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня служби дільничних інспекторів міліції.

«Дільничні інспектори – один із найчисельніших секторів міліції, – зазначив начальник Краснопільського РВ УМВС України в Сумській області Віталій Дейниченко – Давно відомо, дільничний – це народний міліціонер, якого люди мають знати, довіряти і співпрацювати з ним. Майже кожен громадянин міста чи села опинявся в ситуації, коли потрібно було звернутись за допомогою до дільничного інспектора. Саме він, як універсальний міліціонер, входить в кожну сім’ю, вивчає проблеми людей, у межах своєї компетенції вирішує їх та намагається допомогти. Це люди, які постійно на виду, працюють з раннього ранку до пізнього вечора, практично без вихідних, щодня спілкуються з населенням, часто поєднуючи обов’язки і слідчого, і оперативника, і психолога, і соціолога».

Віталій Олександрович озвучив приємну новину про те, що служба дільничних інспекторів міліції повністю укомплектована кадрами, в основному місцевими. Це дасть можливість забезпечити належний громадський порядок і законність у населених пунктах Краснопільщини.

93646413.jpg

Саме на плечі дільничних інспекторів лягає значна відповідальність по забезпеченню законності та охорони громадського правопорядку у населених пунктах району, – на цьому наголосив вітаючи дільничних інспекторів на урочистому зібранні особового складу Краснопільського райвідділу міліції голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.
Він побажав співробітникам міцного здоров’я, успішного несення служби, гідної зарплатні, кар’єрного зростання. Разом з головою районної ради Віталієм Савоненком він виконав приємну місію – нагородив кращих дільничних інспекторів міліції грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: