У Краснопіллі відкрито новий спортивний майданчик

Сьогодні у Краснопіллі відбулося відкриття спортивного майданчику з штучним покриттям. Завдяки програмі Федерації футболу України, новий міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям отримало й наше селище. Здійснилася мрія багатьох мешканців Краснопілля, особливо молодого покоління. У святковому настрої Краснопільчани зібралися на центральному стадіоні.

gosti450Щоб розділити радісну подію разом з жителями Краснопілля до них завітали почесні гості – перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, головний тренер національної збірної команди України з футболу Михайло Фоменко, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, президент Федерації футболу Сумщини Андрій Прохорович, інженер відділу інфраструктури будівництва та експлуатації спортивних споруджень, голова земляцтва Краснопільщини у місті Київ  Валерій Фоменко.

У привітальному слові голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко відзначив, що відкриття спортивного майданчику є непересічною подією не лише в житті Краснопільщини, але і в житті Сумщини. Такими майданчиками можуть похвалитися не всі обласні та районні центри України. Саме завдяки тому, що Сумщина народила багато великих спортсменів говорячи про футбол – це Михайло Іванович Фоменко. Завдяки його зусиллям, завдяки увазі, яку має до цієї людини Федерація футболу України саме у Краснопіллі з’явилося це чудове поле. Він також висловив подяку Федерації футболу України в особі голови Федерації Андрію Павелко і першому заступнику Вадиму Костюченко за те, що вони знайшли можливість і приділили увагу Сумщині, Краснопільщині, вшанували Михайла Івановича Фоменка, нашу область, наш район з тим, щоб для дітей передусім, для розвитку спорту з’явилося це чудове поле. Безумовно без підтримки влади та без підтримки наших сільгоспвиробників, без підтримки тих людей, які будували штучний стадіон цього свята б не відбулося. Тому їм також окрема подяка і повага! Все що ми робимо – ми робимо заради нашого майбутнього, заради наших дітей для того, щоб вони могли мати можливість займатися спортом, щоб вони розвивалися і фізично і духовно тому що – як казали древні римляни: “В здоровому тілі – здоровий дух”. Так давайте підтримувати здоровий дух. У цьому є запорука розвитку Краснопільщини, Сумщини і всієї України.

У своєму виступі перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко передав найщиріші вітання від президента Федерації футболу України Андрія Павелка і запевнив, що на цьому спортивному майданчику Федерація футболу на Сумщині не зупиниться. Сумщина народила такого яскравого гравця національної збірної України як Олег Гусєв. Тому найближчим часом на його батьківщині відкриється ще один сучасний спортивний майданчик. Він у першу чергу побажав майбутнім футболістам – хлопцям і дівчатам, які будуть грати у футбол на цьому майданчику чемпіонського здоров’я, що дуже важливо на сьогоднішній день для нашого підростаючого покоління. А коли буде чемпіонське здоров’я будують обов’язково і Перемоги.

Він також виконав почесну місію від президента Федерації футболу України Андрія Павелка з вручення Краснопільській дитячо-юнацькій спортивній школі сертифікату на отримання сучасного футбольного майданчику. З привітальним словом виступив головний тренер національної збірної команди України з футболу Михайло Фоменко. Він привітав земляків з минулими святами, побажав усім міцного здоров’я. Сказав, що дуже радий за молодь, яка отримала у своє розпорядження цей майданчик. “І як тренери будемо чекати від своїх земляків підкріплення до національної збірної”.

didor450За активну участь у будівництві футбольного майданчика у селищі Краснопілля почесними грамотами Федерації футболу України були нагороджені:

Дідоренко Олександр Іванович – водій фермерського господарства “Колос” селища Краснопілля, Ляшко Юрій Олександрович – тимчасово виконуючий обов’язки начальника філії Краснопільский райавтодор державне підприємство Сумський облавтодор, Супрун Микола Миколайович – директор товариства “Теплоенерго” селища Краснопілля,  Кунець Олексій Миколайович – голова фермерського господарства “Колос” селища Краснопілля, Бондар Олександр Іванович – інженер будівельник “Технагляд” селища Краснопілля.

Голова Федерації футболу Сумщини Андрій Прохорович закликав: “Грайте у футбол, любіть футбол, живіть футболом, прославляйте Краснопільщину, Україну.

Влада району висловила також подяки від Краснопільскої районної державної адміністрації, Краснопільської районної ради за сприяння та особистий вагомий внесок у побудову та відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям на території стадіону “Колос”: Швець Светлані Олексіївні – генеральному директору товариства “Михайлівські вогнетриви”, Штукіну Миколаю Олексійовичу – генеральному директору товариства “Ряснянське”, Змислі Василю Івановичу – директору товариства агрофірма “Хвиля”, Мигалю Володимиру Олексійовичу – директор Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи. Йому було також вручено сертифікат на суму 10000 гривень від голови Обласної державної адміністрації Миколи Клочка, яким нагородили Краснопільську дитячо-юнацьку спортивну школу, а також сертифікат на суму п’ять тисяч гривень від голови Краснопільської районної державної адміністрації та районної ради.

strichka450

Символічну стрічку відкриття спортивного майданчика перерізали почесні гості та молоді вихованці Краснопольскої дитячо-юнацької спортивної школи.

На новій споруді пройшли й перші змагання – серед юних футболістів 2006/2007 років народження з Краснопілля, Липової Долини, Охтирки та Сум. У підсумку перемогу в турнірі святкувала команда «Тайфун» з Липової Долини. «Срібло» здобув місцевий «Явір», а «бронзу» – сумський «Фрунзенець».

[wpdevart_youtube]ASrqUaWAoBc[/wpdevart_youtube]

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: