У нac y cмiттi гaз, a y вac?

Проект видобутку біогазу на сміттєзвалищі в районі села Великий Бобрик під Сумами розробляє німецька фірма «Озон». На полігоні ТПВ вже почалося тестове буріння для визначення кількості газу метану, що скупчився за роки використання сміттєзвалища.
Видобутий газ поки транспортують у спеціальних контейнерах у Німеччину для проведення необхідних аналізів. Результати будуть в кінці червня. У разі виявлення в отриманих зразках 50-60% метану, іноземна компанія готова інвестувати в комерційний проект близько 2 млн євро.

При цьому з бюджету міста ніякі кошти на цей проект не витрачаються, німці пообіцяли навіть обладнання для переробки газу своє привезти. Від міської влади потрібно надати всю необхідну дозвільну документацію.

Ось він, підхід по-європейски, коли навіть сміття дає прибуток, а ми все ще вивозимо сміття по ярках і посадках. Туди і запрошуємо німецьких інвесторів, якщо вони не знайдуть метану на ЗАКОННОМУ полігоні у Великому Бобрику. Але є одна проблема – німців не вистачить на всі наші смітники. Ні піклування про навколишнє середовище, ні людської гідності, ні совісті, ні господарського підходу – оце наша реальність. Відчуйте різницю…

http://krasnews.at.ua/news/u_nas_u_smitti_gaz_a_u_vas/2015-06-11-5104

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: