У НИX НAШE МAЙБУТНЄ!

s85338249.jpg

Які прекрасні Запсільські простори. Вийдеш на пагорб і серце аж тріпоче від такої краси. Луки, крейдяні схили, ліси, змія-річка – все це наше рідне, українське. Та от раптом під ногами щось зашаруділо. Що це? Якась тварина? Нахиляємо голови, а там у зеленій травичці – СМІТТЯ.

Шелестіння пакетів, брязкіт пластикової пляшки вмить обірвали чарівну мить насолоди. Кожна дитина навчального закладу знає і розуміє яку шкоду завдають сміттєві звалища. Та чи розуміють це дорослі? Поряд джерело з свяченою водою, а навколо жах.

Одного травневого дня учні Запсільського НВК: Жук Богдан, Мороко Стас, Скрипнікова Настя, Томченко Вітя та Іра, Столбцов Ваня, Скрипка Дарина, вирішили прибрати сміттєзвалище біля джерела «Задушевна криниця». Спочатку справа здавалася складною, але крок за кроком маленькі рученята прибирали весь непотріб до своїх відерець протягом 3 годин.

s99147647.jpg

І раптом територія засяяла. Втомлені та в той же час задоволені ми обійшли прибрану ділянку. Моє серце забилося сильніше, бо я зрозуміла, що у нашому закладі виховуються гідні сини й доньки нашої держави, патріоти і «ЛЮДИ» на яких можна покластися. З того часу минуло 3 місяці. Про те, що там був смітник, почали потроху забули та все одно мешканці села говорять їм велике спасибі. І ця позитивна хвиля потрапляє у маленькі серденька кожного з них і, в мить, вони стають добрішими, людянішими, безкорисливими.

s32714207.jpg

Нам дорослим є чому у них повчитися. Та нажаль дуже прикро, що не ми батьки навчаємо своїх дітей, а вони нас. Це одна маленька справа, але для них – це перший крок до великих майбутніх досягнень.

Л. Скрипка,
вчитель Запсільського НВК

Є новини? Пищіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: