У пoшyкax Cнiгypoньки

З нагоди Нового року учасники художньої самодіяльності Тур’янського сільського будинку культури завітали зі святковим новорічним концертом до жителів с.Миропільське. Площа у центрі села стала місцем для проведення святкового концерту, незважаючи на прохолодну погоду зібралися селяни біля новорічної ялинки та підтримували оплесками учасників художньої самодіяльності Тур’янського СБК. 49789220.jpg

67419214.jpg

А вже наступного дня відбулося театралізоване новорічне свято “Пригоди Діда Мороза або Кастинг на роль Снігуроньки” в Тур’янському СБК. За сценарієм Дід Мороз (Дегтярьов С.) разом з Секретаркою (Макєєвою О.), оголосили конкурс на роль Снігуроньки, на який завітали: Верка Сердючка (Демиденко Б.), Нові українські бабки (Рибалко Н., Дворніченко С.), Вагітна жінка (Серік І.), Негретянка (Грищенко М.), Прибиральниця (Жук О.), Алла Пугачова (Кобушка І.) та справжня Снігуронька (Маслова С.). Після того, як Дід Мороз нарешті відшукав свою Снігуроньку, відбувся Новорічний концерт за участю солістів СБК: Соловйової О.,Кобушка І., Макєєвої О., Гонтарь О., Маслової А., Васюти А. Також відбувся розіграш безпрограшної лотереї.

08047411.jpg

А 1 січня о 1 годині ночі зібралася Тур’янська громада в центрі села біля новорічної ялинки, щоб привітати один одного з Новим роком та запустити святковий салют. Присутніх привітали з Новим роком сільський голова Людмила Гуцал та Дід Мороз зі Снігурочкою.

46784446.jpg

Не тільки діти, а й їх батьки, отримали на цих святах позитивні емоції, а також заряд бадьорості та радості на всі новорічно-різдвяні свята, що крокують Україною.

 

http://krasnews.at.ua/news/u_poshukakh_cniguronki/2017-01-08-7238
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: