У тpyдoвoмy cyпepництвi кpacнoпiльcькi лiciвники cepeд пpизepiв

«Результати роботи підприємств наскільки щільні, що визначати переможця трудового суперництва було досить складно», – зауважив при підведенні підсумків трудового суперництва по роботі підприємств у цьогорічному І кварталі начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

І дійсно, різниця між першим і останнім місцем досить незначна, але саме в таких умовах достойної конкуренції і формується особливий змагальний дух.

Судіть самі, вивівши середній бал з урахуванням 23 показників, за якими визначалась якість роботи лісгоспів, коливання обрахувалося десятими і сотими балів від 4, 859 до 4,541. В межах цієї шкали і розташувалися підприємства управління.

Цього разу пальму першості повіз на північ області Свеський лісгосп (директор Олег Закусило). Нагадаємо, що Свеські лісівники стали першими за підсумками роботи у 2015 році і тепер ніяк не хочуть поступалися своїми позиціями.

Другі у рейтинговій таблиці їх найближчі сусіди – Середино-Будські лісівники (директор Олександр Плужніков), на ІІІ місці Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).

Вручаючи перехідну відзнаку переможця директору Свеського лісгоспу Олегу Закусилу, начальник управління Віктор Чигринець відзначив найбільші (понад 50 відсотків) темпи приросту реалізації продукції, одну з найвищих в області середню ціну з реалізованого кубометра лісопродукції, високі показники підприємства з продуктивності праці та капітальних інвестицій.
Інф. прес-служби Сумського ОУЛМГ

http://krasnews.at.ua/news/u_trudovomu_supernictvi_krasnopilski_lisivniki_sered_prizeriv/2016-04-20-6307

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: