У загальноосвітніх школах Краснопільського району пройшли урочисті заходи

Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі привітання, настанови та побажання не забувати шкільний поріг – все це свято останнього дзвоника, яке запам’ятається на все життя.

27 травня у загальноосвітніх школах району пройшли урочисті заходи з нагоди святкування останнього дзвоника. З цією подією учнів вітали голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та його заступники Сергій Хрупа та Ірина Юхта.

Так, Юрій Анатолійович став гостем свята у Самотоївській ЗОШ I-III ст. Він привітав шкільний колектив із успішним завершенням навчального року.

– Свято останнього дзвоника є приємним та водночас хвилюючим. Для навчального zvon2закладу це чергова перегорнута сторінка цікавого та змістовного життя. Відрадно, що ваша школа, педагогічний колектив, учнівська молодь закінчує рік з приємними і вагомими здобутками. Дякую вчительському колективу за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Випускникам бажаю знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття, – зазначив у своєму вітальному слові Юрій Яремчук.

На святі учнів та вчителів також вітали начальник Сумської дирекції залізничних перевезень – заступник начальника Південної магістралі Олена Ситник та Самотоївський сільський голова Іван Перерва.zvon3

На свято останнього дзвоника до Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа, а Краснопільську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідала заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта. Педагогічному колективу та учням навчальних закладів вони бажали миру, злагоди, творчих успіхів та професійних досягнень.

Свята останнього дзвоника пройшли в теплій, хвилюючій атмосфері, в дусі духовного єднання поколінь та на високому патріотичному рівні.

http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/3404-urochisto-ta-pidneseno-provedeno-svyato-ostannogo-dzvonika

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: