УЧНЯМ КРАСНОПІЛЛЯ – КOМП’ЮТEPИ, ЛIКAPЯМ – НOВE OБЛAДНAННЯ

Днями Сумщина отримала у рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою – 633 сучасних комп’ютери на загальну суму понад 8 мільйонів гривень. Цінні подарунки під ялинку – 11 комп’ютерів передав Краснопільській ЗОШ І- ІІІ ступенів голова облдержадміністрації Микола Клочко. За його словами отримати комп’ютерну техніку вдалося завдяки співпраці Президента України Петра Порошенка з Урядом Китайської Народної Республіки. Комп’ютери з КНР – досить сучасні, мають новітнє програмне забезпечення.23488506.jpg

“Вам дуже пощастило, адже коли навчався я, ми не мали таких технологій, планшетів, смартфонів. Використовуйте ті знання, які дає вам школа, щоб постійно вдосконалювати себе, вчитися новому та вирости гідними громадянами своєї держави”, – звернувся він до школярів.

Як розповів нашій газеті директор школи Анатолій Яремчук, навчальний заклад радий такому подарунку, адже забезпечення комп’ютерною технікою бажає бути кращим.

– На сьогодні маємо 25 комп’ютерів і два комп’ютерних класи, тоді як в школі навчається 642 учні, що в середньому становить 30 учнів на один комп’ютер. Враховуючи вимоги сьогоднішнього дня – це недостатньо.

Та попри це навчальний заклад постійно бере участь у різноманітних державних програмах щодо впровадження інформаційних технологій в освітній процес, учні школи успішно вступають до вишів на ІТ-спеціальності. Учень одинадцятого класу Станіслав Товстоноженко також один з тих, хто планує пов’язати своє життя з комп’ютерними технологіями, тому цей подарунок стане в нагоді для нього та його однокласників.

– Безумовно, це добре, що комп’ютерної техніки в школі побільшало, сподіваюсь, тепер ситуація зміниться на краще, не потрібно буде займати черги, щоб попра-цювати у комп’ютерному класі.

63062820.jpg

Також цього дня голова облдержадміністрації вручив сертифікати на нове обладнання для кабінетів інформатики і біології вчителям Надії Фесенко та Наталії Сумцовій.

Під час робочої поїздки в Краснопільський район голова облдержадміністрації Микола Клочко відвідав Краснопільську ЦРЛ, де вручив нове медичне обладнання лікарям Краснопільської ЦРЛ та разом з очільниками району подякував працівникам охорони здоров’я за їх щоденну копітку працю з надання допомоги жителям району і наголосив, що обласна влада й надалі підтримуватиме медицину та освіту не лише у великих містах, а й невеличких селах, селищах, районних центрах.

13243769.jpg

За словами головного лікаря Краснопільської ЦРЛ Євгена Івахненка, лікарня отримала сучасне медичне обладнання, придбане за рахунок районного та обласного бюджетів. Серед цього устаткування індивідуальні монітори пацієнтів, кисневі концентратори, системи “кардіо”, сучасні бінокулярні мікроскопи для лабораторії.

– Це обладнання дасть нам можливість вчасно діагностувати захворювання, які раніше ми не могли виявити без відповідного устаткування, призначити схему лікування та відновити здоров’я пацієнтів”, – розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Надія Рощик.
Інф. “Перемоги”.

http://krasnews.at.ua/news/uchnjam_komp_39_juteri_likarjam_nove_obladnannja/2017-01-02-7215

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: