УCПIX – ЗAКOНOМIPНИЙ

 

 

21994043.jpg

 

2-3 травня у м. Конотоп відбувся дитячий футбольний турнір «Конотопська весна-2015» за участі місцевих команд, а також з Сум, Глухова, Кролевця та Краснопілля.

Образно говорячи, вихованці Краснопільської ДЮСШ практично «не помітили» своїх суперників, у ворота яких наколотили 24 м’ячі, тоді як пропустили лише 3. Спочатку вихованці тренера Анатолія Прилєпи здолали однолітків із Глухівської ДЮСШ з рахунком 3:1, потім обіграли дві команди ДЮСШ Конотоп – 2:1 та 4:1. А далі були «сухі» перемоги над «Фрунзенцем» і «Авангардом» з Сум 3:0 та 8:0 відповідно, ще чотри голи від наших хлопців отримали вихованці ДЮСШ з Кролевця.

– Наша команда краще була підготовлена фізично, а награні комбінації, відпрацьовані раніше, дали результат, – так коротко прокоментував гру своїх вихованців їх наставник Анатолій Прилєпа.

Приємно зазначити, що батьки підростаючого покоління не стоять осторонь життя своїх дітлахів, а відвідують як домашні, так і виїзні турніри за участю краснопільської команди, що є важливим стимулом для успішної гри.

Цю чудову команду юних футболістів повинні знати не лише їх батьки, а й краснопільчани. За команду грали: Артем Поповський, Владислав Литвин, Артем Пономаренко, Дмитро Яровенко, Станіслав Забара, Ростислав Щербак, Артем Петренко, Данило Чепусенко, Денис і Богдан Підопригора, Кирило Коваленко, Євгеній Красюк, Роман Завалій, Владислав Корчан, Ігор П’ятак, Данило Коцур, Роман Горенко, якого було визнано кращим гравцем турніру.

86149946.jpg

Вітаємо юних футболістів та їхнього тренера з вагомими спортивними досягненнями і бажаємо спортивної наснаги та подальших успіхів.

 

http://krasnews.at.ua/news/uspikh_zakonomirnij/2015-05-05-4973
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: