Укpaїнcькi бiaтлoнicти пoвнicтю зaбeзпeчeнi cyчacними пaтpoнaми

Біатлонсти чоловічої збірної України протестують нові гвинтівки на зборі в Австрії. Про це в ефірі «UA: Перший» розповів президент ФБУ Володимир Бринзак. Також функціонер заявив, що спортсмени на 100% забезпечені сучасними патронами. Раніше з цим були певні проблеми, тому що європейські виробники відмовлялися продавати Україні патрони через події на Сході.

«У ці дні йде обстріл гвинтівок в холодній камері. Це важливо для забезпечення точності при мінусових температурах. Спортсмени вибирають нову зброю – Підручний, Семенов, Прима. Дівчата вже 5 гвинтівок взяли. Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Надія Бєлкіна вже поміняли.

15 жовтня біля них закінчується збір, потім вони прилітають в Україну, звідки 24 числа відправляються на укочування – хлопці в Канаду, а дівчата в Норвегію », – розповів Бринзак.

Біатлонний сезон стартує в кінці листопада. 23 числа в норвезькому Шушене стартує перший етап Кубка IBU, а через три дні в шведському Естерсунді пройде перша гонка Кубка світу 2017/18.

http://krasnews.at.ua/news/ukrajinski_biatlonisti_povnistju_zabezpecheni_suchasnimi_patronami/2017-10-16-8572
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: