Укpaїнi пoтpiбнi зaxиcники

36538369.jpg

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова РДА Анатолій Музикант виконав приємну місію, вручивши дипломи райдержадміністрації і районної ради переможцям та призерам Всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку, у категорії селища міського типу і села керівникам та представникам Краснопільської, Тур’янської, Покровської, Миропільської та Ряснянської територіальних громад.

Першим на колегії розглянуто питання “Про хід виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2014 рік”. З доповіддю виступила начальник служби у справах дітей Краснопільської РДА Маргарита Овчаренко.

Про стан виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2013-2014 роки та про проект Програми його розвитку в районі на 2015-2016 роки доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віталій Расторгуєв.

Найбільш активно обговорювалося на засіданні колегії питання “Про хід і результати проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України на території району навесні і восени 2014 року. З доповіддю виступив головний спеціаліст з питань роботи з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Олексій Куренінов. Слушні думки, пропозиції і зауваження щодо покращення призовної і мобілізаційної роботи висловили у своїх виступах учасник АТО Самотоївський сільський голова Іван Перерва, начальник Краснопільського РВ УМВС України в Сумській області Віталій Дейниченко.

– Наведені в доповіді цифри, коли з 324 осіб віком від 18 до 25 років за повістками з’явились на призовні дільниці лише 145 призовників, інші 179 осіб не прибули та були оголошені у розшук, а придатними до військової служби без обмежень визнано 11 призовників, – яскраво свідчать про ефективність і якість нашої роботи, – резюмував очільник району Анатолій Музикант. – Потрібно кардинально поліпшувати ведення цієї роботи відповідальними за військовий облік сільських і селищних рад, працівниками Тростянецько-Краснопільського об’єднаного РВК.

Очільник району піддав гострій критиці діяльність працівників РВК, які не подали жодного матеріалу до правоохоронних структур про притягнення до відповідальності, у тому числі і кримінальної призовників за ухилення від виконання військового обов’язку. Це особливо актуально нині, коли йдуть військові дії на Сході Україні. Батьківщині потрібні захисники.

Заслухано також інформацію Бранцівського сільського голови Володимира Дмитриченка про роботу сільської ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Голова райдержадміністрації Анатолій Музикант акцентував увагу учасників колегії на таких актуальних поточних питаннях як суворе дотримання лімітів використання природного газу, своєчасність розрахунків за електроенергію, теплопостачання, активізацію укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектора району, посильна допомога трудових колективів, жителів району коштами для воїнів-земляків в зоні АТО тощо.
Інф. Краснопільської РДА.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: