УКРОП: «У країни є майбутнє. І ми покажемо людям перспективу»

УКРОП – надійна сила
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – потужна політична сила, яка впевнено заявляє про те, що може і готова навести в Україні лад, захистити людей, підняти рівень соціальних стандартів, змінити законодавство не так, як того хоче корумпована влада, а на користь людей.
Сьогодні Україна чекає на прихід до влади нових політиків. Постмайданні політики не виправдали надій – реформи не почалися, професійна армія не побудована, в економіці проблеми, частина території окупована, відбуваються політичні «договорняки». І тому країні потрібна нова реальна сила, яка проведе рішучі реформи, побудує армію, підвищить соціальні стандарти, переконаний голова Політради УКРОПу Геннадій Корбан. «Головні цілі «Українського об’єднання патріотів» – захист і справедливість. Цього зараз потребує вся Україна, весь народ. І ми — та партія, котра нестиме ці цінності. УКРОП не є проектом олігархів. Ми — ідеологічна партія. Ми залучаємо молодих людей, патріотів, волонтерів, котрі хочуть провести позитивні зміни в країні — не на словах, не на папері, а на ділі. Це потрібно, щоб наші діти жили в успішній і модернізованій Україні», – зазначив він.

Країні потрібні нові люди
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – партія громадян-патріотів, яка захищає інтереси громадянського суспільства у його боротьбі проти існуючої системи влади за побудову в Україні нової держави – держави вільних громадян. Саме таку державу заповідав нам Бог. Саме такої держави прагне український народ.
УКРОП не пов’язаний ані з минулою владою, ані з нинішньою. Ядро партії становлять ветерани АТО, волонтери, громадські активісти, підприємці. З ними – представники «дніпропетровської команди», яка в найважчий час організувала оборону регіону і не допустила повторення у Дніпропетровську подій Донецька і Луганська.
Ми хочемо бути громадянами, які беруть участь в ухваленні рішень, контролюють владу і вимагають звіту – не тільки на виборах, але й кожного дня. Це право ми заслужили. На Майдані, на фронті, в тилу. Ми довго не втручалися у справи держави, дбаючи про добробут своїх сімей та громад. А тим часом до влади у нашій країни прийшли люди з іншим світоглядом. Вони створили державну систему, яка майже чверть століття дозволяє їм красти та брехати. Одного дня ми повстали проти цієї системи. Об’єднали власні сили, гроші, інтелект – заради побудови нової країни, нової держави. Ми сплатили за це занадто високу ціну. Сучасна бюрократія та політики не здатні на докорінні зміни в країні. Громадянське суспільство – це нова еліта нової країни. Кожен з нас є громадянином, який добивається участі у прийнятті всіх рішень і контролює владу. Крок за кроком нова політична генерація делегує у владу своїх найкращих представників, які будуть підконтрольні та підзвітні громадянському суспільству. Саме вони проведуть докорінні зміни у державі – або будуть відкликані з влади волею громадян», – говорять ті патріоти, які вже приєдналися до УКРОПу.
Законодавство треба «обнулити»
Замість цієї ворожої до людей держави, якою вона фактично стала сьогодні, «укропи» прагнуть побудувати свою – державу вільних громадян. Держава громадян і для громадян – така, де виконуються справедливі закони. За 24 роки все створене українське законодавство багато разів видозмінювалася, доповнювалося. «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» планує його «обнулити» та уніфікувати – через ухвалення нових 12 кодексів: Податкового, Трудового, Військового та інших.
Держава громадян – це участь кожного в прийнятті рішень. Це фінансова самостійність місцевих громад. Це вільна економіка, яка створює робочі місця та забезпечує високі зарплати. Це кінець пануванню бюрократії. Це сувора дисципліна у владі та найжорсткіші покарання для корупціонерів. Це відповідальність держави за здоров’я кожної людини. Це якісна освіта для молоді, яка відкриє новим поколінням шлях у майбутнє. Це професійна контрактна армія, що захищає свою країну.
Наразі «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» закінчує оформлення обласних, міських та районних організацій по всій країні: вже зареєстровано 25 обласних організацій, включно з Києвом, та понад 500 міських та районних осередків. Програма партії буде представлена на з’їзді УКРОПу найближчим часом.
ОКРЕМА ВРІЗКА

Не просто символ – оберіг
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» презентувало новий візуальний стиль, в основу якого його автор, український художник Андрій Єрмоленко, вмістив традиційний український орнамент-оберіг: «Ми звернулися до автентичних українських орнаментів, які характерні для великої частини України. Це родові дерева, що притаманні тільки Україні. Орнамент – це оберіг, це звернення до нашого коріння, до української родини, до України як великої родини. До того ж, нам захотілося зробити щось справді українське, модернове, що буде жити своїм життям. Щоб УКРОП сіявся, а партія позиціонувалась як модне, нове явище». Щодо логотипу, то в ньому більше не використовується шеврон «Укроп». «Більше того, ми будем стежити, щоб цей символ не використовували інші партії, щоб навколо нього не було політичних інсинуацій. Це народний символ, нехай він таким і залишиться. На цьому наполягав Геннадій Корбан, це була і моя позиція. І в цьому питанні наші думки дуже сильно співпали», – пояснює Андрій Єрмоленко.

Художник також наголосив, що частина коштів, які він отримав від співпраці з УКРОПом, передана дитячим будинкам.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: