Умiлi pyки, дoбpa дyшa тa зoлoтe cepцe Вiктopa Бocикa

 

 

 

Цими червневими днями відзначить свій ювілей Босик Віктор Леонідович, який народився 21 червня 1967 року в селі Мезенівка Краснопільського району. Але майже 30 років проживає, в нашому селищі, бо Угроїди як Рим, розташовані на семи пагорбах – неповторна краса природи.

В старину, та у теперішній час, про гарну людину говорять: “Добра людина пішла, дай їй Бог здоров’я”. Саме про таку добру, душевну людину моя розповідь. Ще з дитинства запам’ятались йому уроки людяності і доброти, надані батьками. У кожного з нас, як і у ювіляра, є люди, яким ми завдячуємо вихованням, формуванням світогляду, патріотизму і нарешті успіхом у житті. Звичайно, в першу чергу це стосується батьків, які з перших кроків підтримують нас. І ця підтримка супроводжує нас все життя, наскільки їм вистачає сил та снаги. Так було, так є і так має бути. За це ми любимо і шануємо своїх батьків, та вдячні їм до кінця свого життя.

Віктор Леонідович пам’ятає науку батька свого та не забуває настанови мами, заховав їх у серці назавжди і усім світлим, добрим ділиться з людьми. Бо мудрий син є гордістю батька. Хочеться щиро подякувати та низенько вклонитись Босикам Леоніду Олександровичу та Марії Прокопівні за виховання чудового сина, найрозумнішого чоловіка, справедливого батька, мудрого, дивовижного дідуся та просто Людину. Промайнуло дитинство на мезенівських ставках, закінчились шкільні роки.

Юнак вступив до Сумського будівельного технікуму. Успішно отримав спеціальність. Строкова військова служба припала на той період життя, коли сталось лихо на Чорнобильській АЄС. Лише через роки зрозуміли, що участь у ліквідації аварії нанесла невідновних втрат здоров’ю. Велика сила волі, нескорений дух, позитивне ставлення до життя притаманне нашому герою. Після демобілізації хлопець отримав розподіл на працевлаштування до Угроїдського цукрового заводу.

Справедливий керівник, гарний організатор з позитивною енергією, щирим серцем, відкритою душею, що є особливо цінним в роботі з людьми. До сьогоднішнього часу його називають з повагою, теплотою і любов’ю “наш Леонідович”. Як керівник Віктор Леонідович дбав, щоб кожен працівник бригади був соціально захищеним, мав відповідну заробітну плату, якісний відпочинок та отримував як матеріальне, так і моральне задоволення від своєї праці.

Розумний, грамотний, відвертий, відповідальний, завжди допоможе, уважний до людей, ні за яких обставин не дозволить собі принизити людську гідність. Основою його колективу були жінки зі своїми емоціями, але його увага та турбота згладжували всі непорозуміння. Чимало цікавих історій можуть розповісти “його дівчата” про Леонідовича, про його добре серце, почуття гумору, мудрість, дотепність. Він вміє помічати здається незначні, а насправді досить важливі речі, знає в усьому такт, ніколи не втрачає почуття міри. Чотири рази обирався депутатом до Угроїдської селищної ради. Односельці поважають свого депутата. Адже завдяки Віктору Леонідовичу зроблено чимало справ для рідного селища. Подяки та грамоти отримував за досягнення, а головне вдячність земляків.

Життя не стоїть на місці. Змінюються часи, суспільство, форми господарювання та власності. Нажаль, не може повернутись життя в деякі, збудовані його бригадою об’єкти які вже занедбані. Мріє бачити своє селище квітучим та розвиненим. Слова нашого ювіляра ніколи не розходяться з ділом. З задоволенням допомагає дитячому садочку, футбольній команді.

Для людини природно очікування дива, позитиву, казки, а Віктор Леонідович здатен це дарувати своїм землякам. Була приємна новорічна пригода, коли Дід Мороз завітав до садочка з мішком подарунків та кошиком блакитних весняних пролісків серед лютої зими. “Звичайно, це наш Віктор Леонідович” – гомоніло село. Блакитні, тендітні вісники весни були вирощені та виплекані дбайливими руками ювіляра. Таким чином він привітав своїх друзів, близьких та кумів зі святом, подарувавши їм казку.

Про силу волі цієї людини годі й говорити. Мету – схуднути, було досягнуто. Втративши 45 кг ваги, чоловік без сумніву здобув би перемогу у шоу “Зважені та щасливі”.

У родині Віктора Леонідовича прийнято дотримуватись українських народних традицій та звичаїв, шанують біблійські заповіді: п’ять про любов до Бога, п’ять про любов до людей. Він дотримується всіх постів, залюбки носить українську вишиванку, має золоті руки, про що свідчить велика кількість предметів домашнього вжитку на подвір’ї Босиків. Під стать нашому ювіляру його дружина. Спокійна. чуйна, добра Валентина – приватний підприємець. Постійно заклопотана, але в чоловікові має підтримку та порозуміння.

Подружжя народило, та виховало дві донечки-красуні – Аліну та Анну. Дочекались щастя стати дідусем та бабусею. В цій родині жінки отримують квіти не залежно від пори року та червоного дня в календарі. Завдяки веселій вдачі, добрій душі та безмежній харизмі Віктор Леонідович завжди у широкому колі друзів, кумів, хрещеників. Має хист грати на духових інструментах та заспівати щирої української пісні. Доброта, розум і воля – три кита, на яких тримається мікросвіт Босика Віктора Леонідовича. Ще Гьотте писав: “Перед розумною людиною треба схиляти голову, а перед добрим серцем – стати на коліна”. Перед нашим героєм не зайве зробити ні перше, ні друге.

Прийміть щиросердечні вітання від рідних, кумів, хрещеників, друзів далеких та близьких, сватів, сусідів, громади, від дівчат будівельної бригади, від всіх угроїдців і мезенівців, однокласників, підприємців. Бажаємо Божої благодаті, миру, міцного Вам здоров’я, достатку. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай доля дарує Вам ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років життя, щедрих та багатих на добро.

“Пока способна мыслить голова
И руки мастерить способны что-то,
Спешите делать добрые дела
Спешите. Жизни путь короток.
Какой бы жизнь тяжелой не была.
Она всего лишь раз дается.
Спешите делать добрые дела.
Добро добром обратно к вам вернется”

Л.Прокопенко.
Газета “Перемога”

 

http://krasnews.at.ua/news/umili_ruki_dobra_dusha_ta_zolote_serce_viktora_bosika/2017-06-21-7961
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: