Уpoки, якi ми нe зaбyдeмo

71086631.jpg

У житті кожної людини є декілька важливих етапів. Навчання в школі – один із них. З впевненістю можу сказати, що мені пощастило навчатися в гімназії, де панує культ знань, де працюють справжні професіонали, які майстерно знаходять індивідуальний підхід до кожного учня та завжди готові прийти на допомогу в складній ситуації.

Безперечно, Краснопільська гімназія може пишатися висококваліфікованим педагогічним колективом, який кожного року прищеплює молодому поколінню найважливіші життєві цінності та дає неоціненний скарб – знання!

Але мені б хотілося розповісти про Якубу Надію Семенівну – найкращого вчителя англійської мови. Незважаючи на те, що ми знайомі всього третій рік, ця жінка справді стала рідною для всього одинадцятого класу. Наша перша зустріч відбулася в незвичайній обстановці. Як і годиться дітям, ми з однокласниками бешкетували і, ненароком розбивши скляну фоторамку в коридорі гімназії, помітили суворий погляд Надії Семенівни. Пізніше вона почала вести у нас уроки, поєднуючи суворість, вимогливість з людяністю, оптимізмом та надзвичайним почуттям гумору.

Вона прищепила мені любов до англійської мови, бажання збільшувати свої знання і вміння. Але Надія Семенівна не лише чудово знає свій предмет, а й завжди може знайти спільну мову з будь – якою дитиною, що мені особливо імпонує, так це її вміння перетворити звичайний урок на цікаві, захоплюючі та неочікувані 45 хвилин, які пролітають дуже швидко. Ще однією особливістю є те, що жоден із нас не в змозі здогадатися, що саме чекає нас на уроці: дебати англійською мовою, конференція, дискусія чи перегляд цікавого фільму з подальшим його коментуванням. Але це завжди, безперечно, не просто нудне читання чи робота з словником.

Хочу подякувати Надії Семенівні за всі її старання та уроки (не лише шкільні, а й життєві), які ми точно ніколи не забудемо, та побажати їй розумних та цілеспрямованих учнів!
Едуарда Корнієнко,
випускниця гімназії.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: