Урочистий захід до дня народження великого Кобзаря у Краснопіллі

Щороку на початку весни українці у всьому світі вшановують пам’ять найвеличнішого генія українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 204- річниця з дня його народження, а 10 березня – 157 роковини смерті.

Значимість постаті Шевченка в історії, літературі і мистецтві важко переоцінити. Він дав слову запал патріотизму, міць справжньої зброї. У складні, переломні для української нації часи рядки Кобзаря ставали рупором, що закликав до боротьби. Його вірші були гімнами революцій, плекали надію і віру у перемогу.

Тарас Шевченко, без перебільшення, є духовним батьком нації. Його висока пристрасна поезія знайшла відгук у серцях людей, а його безсмертний „Кобзар“ читають і знають у кожній українській родині. До його настанов ми прислухаємось і тепер.

Сьогодні, 07 березня у Великому залі районного Палацу культури пройшов урочистий захід до дня народження Великого Кобзаря. З привітаннями до присутніх звернулося керівництво району: голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, голова районної ради Віталій Савоненко, селищний голова Юрій Яремчук.

Сьогодні у Палаці культури лунали пісні, вірші Тараса Шевченка, слова про долю поета, долю сучасної України, її відродження, як незалежної держави, незалежної від поневолювачів, а після урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.


Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: