Утвopeнo ciльcькi, ceлищнi вибopчi кoмiciї

37902554.jpg

Відповідно до частини 6 статті 22 Закону України «Про місцеві вибори» для проведення виборів депутатів сільських, селищних рад та сільських, селищних голів на підставі подань зареєстрованих в установленому порядку, районних організацій політичних партій: постановою №5 від 12 вересня 2015 року

Склад Краснопільської селищної виборчої комісії

Голова комісії: Боруха Любов Володимирівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Немеш Катерина Панасівна – 1954 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Секретар комісії: Годуненко Інна Миколаївна – 1983 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України.

Члени комісії:
Бесараб Віра Володимирівна – 1968 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі .

Биченко Микола Павлович – 1954 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Биченко Світлана Олексіївна – 1969 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Веремієнко Світлана Володимирівна – 1969 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Глущенко Володимир Андрійович – 1957 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Ігнатуша Галина Миколаївна – 1953 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Майборода Олена Василівна – 1965 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Яцина Лариса Василівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Угроїдської селищної виборчої комісії

Голова комісії: Прокопенко Любов Андріївна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Катькалова Любов Микитівна – 1951 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Секретар комісії: Рибалка Олена Олександрівна – 1967 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України.

Члени комісії:
Костирєв Іван Миколайович – 1957 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Мурза Ганна Григорівна – 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області

Рашевська Надія Олександрівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Цилюрик Микола Михайлович – 1984 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Чергінець Валентина Миколаївна – 1960 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Жук Ірина Дмитрівна – 1968 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Яворська Альона Дмитрівна – 1983 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Склад Бранцівської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Приходько Ірина Іллівна – 1979 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії – Русінов Іван Сергійович – 1951 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області .

Секретар комісії – Лазоренко Ірина Володимирівна – 1977 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Давидова Наталія Федорівна – 1963 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Кубішин Сергій Йосипович – 1959 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Курочка Віра Миколаївна – 1964 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії.

Панчук Любов Іванівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Почтарьова Любов Василівна – 1970 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України.

Руденко Людмила Василівна – 1969 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад В. Бобрицької виборчої комісії

Голова комісії: Раліна Віра Василівна – 1954 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Заступник голови комісії – Товста Людмила Іванівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Дюкарєва Алла Олександрівна – 1972 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:
Велітченко Тетяна Анатоліївна – 1960 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Велітченко Тетяна Іванівна – 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Захарчук Сергій Іванович – 1962 року народження, територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Іващева Олена Леонідівна – 1973 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Лопатченко Тетяна Миколаївна – 1955 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Толстенкова Яніна Іванівна – 1970 року народження, від районної організації Аграрної партії України.

Штакіна Тетяна Павлівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Грабовської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Кремезна Лариса Олексіївна – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Гайдабрус Віктор Іванович – 1965 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України.

Секретар комісії: Школа Наталія Іванівна – 1972 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:
Боженко Микола Васильович – 1957 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Івашина Любов Іванівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Козак Галина Володимирівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Котенко Любов Василівна – 1961 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок».

Марченко Борис Федорович – 1955 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Мотіна Оксана Миколаївна – 1984 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Шевченко Валентина Миколаївна – 1984 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Склад Запсільської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Гейко Любов Федорівна – 1953 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Заступник голови комісії: Семисоріна Наталія Олексіївна – 1975 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Безручко Ірина Олександрівна – 1970 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:
Баранова Світлана Олексіївна – 1964 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Борисенко Олександра Анатоліївна – 1957 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області

Воробченко Людмила Григорівна – 1977 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Мороко Алла Павлівна – 1982 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Корж Галина Олексіівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Семененко Валентина Олексіївна – 1977 року народження, Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Малорибицької сільської виборчої комісії

Голова комісії: Пономарьова Людмила Анатоліївна – 1968 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області

Заступник голови комісії: Ваніна Алла Олександрівна – 1984 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Секретар комісії: Єльнікова Валентина Миколаївна – 1967 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:
Безручко Галина Іванівна – 1971 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Гончаренко Надія Семенівна – 1958 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Леунова Світлана Анатоліївна – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Лисенко Сергій Олександрович – 1962 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Мірошниченко Катерина Федорівна – 1954 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Міщенко Тетяна Іванівна – 1973 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Склад Мезенівської виборчої комісії

Голова комісії – Моголенець Олена Михайлівна – 1984 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії – Вода Анатолій Іванович – 1962 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України

Секретар комісії – Осика Ірина Іванівна – 1959 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Члени комісії:
Босик Олена Іванівна – 1980 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ганжала Людмила Іванівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області

Загорулько Світлана Миколаївна – 1971 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області

Лупир Борис Олександрович – 1959 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт»

Попкова Людмила Леонідівна – 1958 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Семенкова Наталія Сергіївна – 1983 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Товстуха Валентина Миколаївна – 1973 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Склад Миропільської виборчої комісії

Голова комісії: Пулях Наталія Іллівна – 1955 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Заступник голови комісії: Логвін Поліна Павлівна –1957 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Піддубна Лідія Тимофіївна –1955 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Алексенко Марія Дмитрівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Ахтирцева Тетяна Миколаївна – 1961 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Богданова Наталія Валеріївна – 1979 року народження, від Краснопільської районної організації Аграрної партії України.

Гавриченко Юлія Василівна – 1975 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Зикіна Ганна Іванівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Ковальчук Катерина Михайлівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Литвиненко Раїса Федорівна – 1946 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Склад Осоївської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Бережний Сергій Володимирович – 1970 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Змисля Наталія Володимирівна – 1974 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Секретар комісії: Педоренко Наталія Леонідівна – 1992 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Ахтирцева Тетяна Петрівна – 1960 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі .

Бережна Віта Іванівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Бондар Ксенія Миколаївна – 1984 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Боярко Оксана Михайлівна – 1977 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Козир Людмила Іванівна – 1963 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Приходський Дмитро Олексійович – 1981 року народження, Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Приходська Людмила Василівна – 1981 року народження, Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Покровської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Подлівахіна – Корощенко Інна Петрівна – 1976 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі

Заступник голови комісії: Русінов Олександр Сергійович – 1995 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Секретар комісії:. Соляник Тетяна Миколаївна – 1971 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Волох Зінаїда Володимирівна – 1958 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Волощенко Олена Сергіївна – 1984 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Корощенко Вітілій Іванович – 1974 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Максименко Іван Олександрович – 1953 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Рудоман Іван Олексійович – 1958 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області

Фесенко Людмила Сергіївна – 1988 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Ряснянської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Головашова Фаїна Вікторівна – 1968 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Заступник голови комісії: Квітка Галина Іванівна – 1976 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Секретар комісії: Корбут Валентина Станіславівна – 1966 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Члени комісії:
Варлакова Ганна Василівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Веремієнко Валентина Іванівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Дейнека Надія Іванівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Король Ольга Михайлівна – 1968 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Лукашина Жанна Костянтинівна – 1991 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Плічко Наталія Іванівна – 1970 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Тімофєєва Світлана Миколаївна – 1969 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Склад Самотоївської виборчої комісії

Голова комісії: Астахова Людмила Миколаївна – 1967 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Заступник голови комісії: Нікітенко Олександра Іванівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Секретар комісії: Борисенко Ольга Миколаївна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Члени комісії:
Гайдамакіна Любов Олександрівна – 1954 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Горбач Тетяна Миколаївна -1975 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Зіменко Любов Михайлівна – 1953 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка Солідарність».

Осадча Наталія Олександрівна – 1982 року народження, Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Мороз Яна Іванівна – 1982 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Сахненко Оксана Миколаївна – 1973 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Тихий Володимир Михайлович – 1955 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Склад Славгородської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Зуєв Анатолій Вікторович – 1950 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Заступник голови комісії: Сергієнко Наталія Володимирівна – 1958 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Сенчищева Надія Миколаївна – 1960 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Губіна Олена Олександрівна – 1974 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Дзярик Любов Гаврилівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Лазарєва Галина Іванівна – 1958 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Ларіонова Віра Миколаївна – 1958 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Сенчищев Олександр Іванович – 1982 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Хиценко Людмила Миколаївна – 1975 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Шумейко Тетяна Леонідівна – 1981 року народження від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Склад Сіннівської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Гладишева Любов Олександрівна – 1962 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Заступник голови комісії: Верхова Наталія Сергіївна – 1982 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Секретар комісії: Чаленко Галина Степанівна – 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Члени комісії:
Матузна Наталія Вікторівна – 1967 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Матузна Жанна В’ячеславівна – 1970 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Мироненко Тетяна Миколаївна – 1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Сім Сніжана Олександрівна – 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Шаповал Зінаїда Петрівна – 1960 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Шевченко Віра Володимирівна – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Склад Тур’янської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Коробець Євгеній Федорович – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Дегтярьов Костянтин Павлович – 1954 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Секретар комісії: Вербенова Ольга Василівна – 1960 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Члени комісії:
Деревянченко Ірина Володимирівна – 1983 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт»

Дегтярьов Сергій Володимирович – 1995 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Коротич Олександр Олександрович – 1990 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Коротич Олена Миколаївна – 1968 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Кіріченко Микола Іванович – 1959 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Мурза Олексій Іванович – 1978 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Рибалко Наталія Григорівна – 1974 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Склад Хмелівськоїсільської виборчої комісії

Голова комісії : Хачатрян Валентина Миколаївна – 1968 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Заступник голови комісії: Криворученко Любов Василівна – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Дяговченко Олександра Олександрівна – 1963 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Члени комісії:
Гусєв В‘ячеслав Аркадійович – 1954 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.

Довгопол Галина Михайлівна – 1975 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Дядечко Тетяна Миколаївна – 1966 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Корх Наталія Миколаївна – 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Корх Ірина Миколаївна – 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Середа Анатолій Іванович – 1950 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Шарай Ольга Володимирівна – 1965 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Склад Чернеччинської сільської виборчої комісії

Голова комісії: Острога Ольга Михайлівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Заступник голови комісії: Панченко Людмила Михайлівна – 1967 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Секретар комісії: Король Інна Володимирівна – 1992 року, від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Члени комісії:
Винокур Олена Іванівна – 1963 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Зіменко Віта Миколаївна – 1978 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт».

Король Тетяна Костянтинівна – 1973 року народження, , від Краснопільської районної партійної організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Лихоліт Валентина Володимирівна – 1964 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Орлов Валерій Іванович – 1962 року народження, народження від Краснопільської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Семикопенко Наталія Євгенівна – 1959 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі.
Секретар районної виборчої комісії Н. М. Кладієнко

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: