В cepцяx пoкoлiнь

51248280.jpg
 

До 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні у читальному залі Краснопільської центральної районної бібліотеки, учням 9 класу Краснопільської загальноосвітньої школи проведено годину історії «70 років Перемоги в серцях поколінь».

Захід розпочався розповіддю бібліотекарів про страхіття Великої Вітчизняної війни. Учні дізналися про те, як відбувалось вигнання загарбників з території України та нашого краю і про вагомий внесок українських воїнів у Перемогу над нацистською Німеччиною. Також присутні мали можливість ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою документальних і художніх матеріалів про Велику Вітчизняну війну.

26835180.jpg

В ході проведення години історії слово було надано почесним гостям заходу – Олександру Олександровичу Десятниченку – автору книги «Історія Самотоївки від найдавніших часів», Павлу Івановичу Хірному – учаснику Великої Вітчизняної війни.

Автор книги Олександр Десятниченко розповів усім присутнім про маловідомі сторінки історії нашого краю, героїв Великої Вітчизняної війни, які захищали наш край.

В словах Павла Хірного, Велика Вітчизняна війна — найжахливіша сторінка історії нашого народу. Ця сторінка пронизана болем матерів, дружин, дітей, які так і не діждалися з кровопролитних боїв своїх рідних. Вона прописана тисячами подвигів офіцерів та солдатів Радянської армії, які несли Велику Перемогу.

Далі слово було надано переселенці з Донбасу Вікторії Климовській, переможниці районного конкурсу «Проба пера», авторові поетичних рядків. Учні з цікавістю слухали вірші дівчини.

По закінченні заходу, учень Дмитро Жаботинський заспівав пісню про Україну.

68930611.jpg

В час, коли на незалежність та територіальну цілісність України зазіхнув новий ворог, спогади учасника бойових дій Павла Хірного та розповіді письменника Олександра Десятниченка сприймалися молоддю з особливим інтересом, утверджуючи в молодих серцях ще більше почуття патріотизму і любові до своєї Батьківщини.

 

Є новини, цікаві теми? Пишітьmotsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: