В чoмy ж мiciя гpoмaди?

40298626.jpg

«У Європі спочатку придивляються, де люди обирають найкоротший шлях, а потім по витоптаній стежці тротуар кладуть, а у нас все навпаки – тротуари в бур’яні, а газони – в стежках!» – чули таке обурення, правда ж?

І подібні висловлювання небезпідставні і стосуються вони багатьох аспектів нашого життя, бо діалог влади з громадою виглядав приблизно, як у фільмі «Діамантова рука»:
– Наверно, мне бы надо…
— Не надо…
—Теперь вот такое предложение. А что, если…
— Не стоит.
— Ясно. Тогда, может быть, нужно…
— Не нужно.
— Понятно… Разрешите хотя бы…
— Вот это попробуйте!

З метою налагодження дієвого діалогу жителів об’єднаної громади і Краснопільської селищної ради газета «Перемога» ініціює конкурс серед школярів, а також їх батьків, та й взагалі серед всіх жителів громади з приводу формулювання місії для об`єднаної громади. Можна обрати за вступ до майбутньої робити ось такий епіграф: «Усі ми знаємо, що наше селище, Краснопільщина мають давню історію. Тут народилися й працювали багато відомих талановитих людей. Та всі ми хочемо, щоб Краснопільщину знали й пам’ятали не тільки за минуле, але й обирали в подальшому для життя, а тому ми (або я) пропонуємо ….» – і далі викладіть на папері свою точку зору.

Це не так вже й складно, бо кожен з нас хоч раз був учасником дискусії про те, «що все не так, а треба ось так, і тоді все буде чудово!». От давайте разом поміркуємо, на що треба звернути увагу в першу чергу, як вірно розставити пріоритети на найближчі кілька років, щоб селище перетворилось на містечко не лише за назвою, а й за комфортністю проживання в ньому. Особливо хотілося б залучити до діалогу учнівську молодь, з її незаангажованим і креативним мисленням.

Свої думки надсилайте на електронну пошту газети peremoga-1932@ukr.net або за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул. Сумська, 16, Краснопільська газета «Перемога». Ваші пропозиції, роздуми, ідеї ми опублікуємо на сторінках нашої газети.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

9 comments

 • Я, дуже вдячний нашому голові ГОС. адміністрації Краснопілля . за те , що він з 2014 року відкритто проводе спортивне змагання з різних спортивних змагань,серед участників гос адміністрації КРАСНОПіЛЬЩИНИ.

 • Краснопільщина просипайся, я дуже вдячний те , що я народився и ви ховувася на рідній Сумщіні. Дуже багато вспогадів о рідному краю. Но жимо одним днем серед. Наших відпростків!!!!!!!!

 • Эсли. что то не понравилось в тексте извините и простите значит не фиоллог. Учился дом с ними! был рядом. Всех , знаю и общаюсь простите, что не в цель. Если да то подтвердите!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Марія Вікторівна Марія Вікторівна

  У Краснопіллі останнім часом з’явилися позитивні зміни. Принаймні центр перетворюється: Шевченко, фонтан – красиве місце для відпочинку.

  • Юрій Юрій

   Особливо подобається дітям! Я ще примітив, що якщо до когось приїздять гості, то їх обов’язково приводять на площу до Шевченка, хоча зараз кажуть “до фонтану”! 🙂 І з гордістю показують, що у нас з’явилося! Особисто я дуже вдячний людям, які приклали зусиль для втілення ідеї площі, пам’ятника, фонтану!

 • Mister Mister

  Ваня Малеев, нічого – все в нормі! Як міг так і висловив думку!
  Олександру Моцному окрема вдячність! Мені особисто подобається його громадянська позиція і його публікації!
  «У Європі спочатку придивляються, де люди обирають найкоротший шлях, а потім по витоптаній стежці тротуар кладуть, а у нас все навпаки – тротуари в бур’яні, а газони – в стежках!» – чули таке обурення, правда ж?
  Оце дуже добре сказано – тут дуже глибокий зміст. Якщо державний чиновник виконує свою місію – для людей створює комфортне та безпечне проживання, то і люди такого чиновника поважатимуть!
  Яремчук мені здається ще не показав себе на повну силу, хоча він охопив своєю увагою чималий об’єм задач. Я оптиміст що до нього! Він людина, яка вміє слухати, вникає і працює! Контраст з минулим мером дуже відчутний!

 • RoginGud RoginGud

  Бачите який з усього вище сказаного можна зробити висновок – якщо влада працює на громаду, а не зневажає громаду, то результат буде обов’язково! Особисто мені не подобається те, що деякі наші чиновники свою роботу, яку вони мають виконувати щоденно і на постійній основі видають за якусь особливу заслугу! Куплять за бюджетні гроші щось і видають це майже за подвиг! А це значить лише одне, що на постійній основі такий чинуша не працює, і пошевелив пальчиком, так оборежно щоби корона не злетіла, і вважає це за майже геройський вчинок. Нажаль деякі керівники нашого району цим хворіють і деякі дуже хронічно! Іще хочу сказати одну річ – некомпетентність і брехня на сьогодні заполонила органи влади будь-якого рівня! І це дуже огидне явище! Хоч як не критикують минуле, але серед чиновників при союзі було чимало порядних людей. Останній голова села порядний – Дмитрій Денисович Остріщенко. Та і Пулінський М.П. був на своєму місті і Самусь І.О.
  А подивіться на портрети на другому поверсі адміністрації – ніяких політичних протиріч, рядком висять і комуністи і регіонали і демократи – їх об’єднує лише одне – разом довели район до ручки, а висіти на стінці – це ж яка тільки честь! Млять – у жодній цивілізованій країні в органах влади такого не побачиш -ганьба! На мою окрему думку – Кугутня! І побачити люди добрі – замовлять ще кілька нових портретів!

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: