В гостях у поліцейських

Після проведення екскурсії в Краснопільському відділенні поліції для учнів Краснопільської гімназії, на запрошення Віталія Дейниченка ознайомитися з особливостями діяльності поліцейських відгукнулися учні Тур’янського навчально-виховного комплексу.

Для чотирнадцяти учнів в супроводі двох вчителів, старшим інспектором кадрового забезпечення Олександром Савчуком була проведена цікава екскурсія відділенням.

Традиційно початком екскурсії стала чергова частина відділення, де учні дізналися, куди потрапляють повідомлення громадян, як реагують на них чергові та в якому порядку готується слідчо-оперативна група до виїзду на місце події.

Далі учням продемонстрували ізолятор тимчасового тримання для затриманих громадян та розповіли про умови їх тримання в ньому.

Також діти побачили та із задоволенням особисто обстежили службовий автомобіль для перевезення затриманих осіб.

На завершення екскурсії правоохоронці підготували найцікавіше для дітей – демонстрацію вогнепальної зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, які використовують в своїй діяльності поліцейські. Діти з притаманною їм цікавістю ознайомилися з поліцейським приладдям та зробили фото на пам’ять.

Гості залишилися цілком задоволені гостинністю правоохоронців та щиро подякували за надану їм інформацію впродовж екскурсії та гарний настрій.

– Дуже приємно, що ви відгукнулися на наше запрошення, адже такі зустрічі є не тільки інформативними, вони формують відчуття захищеності та довіри до поліції в серцях наших маленьких громадян, – прокоментував Віталій Дейниченко.

Т.Пахомова,
інспектор Краснопільського ВП

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: