В Iллiнcькiй пpaвocлaвнiй гpoмaдi Угpoїд вiдбyвcя блaгoдiйний яpмapoк

У неділю 24 квітня в свято Входу Господнього до Єрусалиму в Іллінському храмі було особливо людно. Парафіяни і гості селища зібралися на святкове богослужіння, а також щоб молитовно, і матеріально підтримати дітей, страждаючих раковими захворюваннями.

71305542.jpg

За Божественною літургією настоятель храму протоієрей Сергій Зеленський підніс сугубі молитви за онкохворих дітей. Молилися в цей день за богослужінням і за ліквідаторів аварії на Чорнобильській АС, які 26 квітня відзначають роковини цієї сумної події.

Продовжилось святкове богослужіння парафіяльним ярмарком, організованим діючою при храмі дитячою церковною школою спільно з Угроїдським дитячим дошкільним навчальним закладом. Проводився ярмарок в рамках єпархіальної благодійній акції «До Світлого Дня – світлі вчинки».

83088220.jpg

Підготовці до заходу передували кілька тижнів кропіткої роботи. Під час навчальних занять вихованці церковної школи власноруч готували до продажу Великодні сувеніри, а вихованці дитячого садочка додали до асортименту товарів домашню випічку. Подбали організатори і про гарячий трав’яний чай.

23098268.jpg

Ярмарок пройшов досить жваво, залишивши взаємно в серцях всіх учасників дійства теплі спогади.

На ярмарку діти зібрали 2284 грн., які разом з рештою зібраних впродовж Великого посту коштів, будуть передані в єпархіальне управління для надання допомоги у лікуванні пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Поряд з цим, в рамках благодійній акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» Іллінська православна громада оголошувала збір коштів для місцевого школяра Рашевського Сергія, страждаючого онкозахворюванням. Зібрані громадою кошти були передані батькам хлопчика.
Більше фото дивіться тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2016-04-26-285

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: