В Iллiнcькiй пpaвocлaвнiй гpoмaдi вiдбyлиcь piчнi зaгaльнo-пapaфiяльнi збopи

 По завершенні недільного богослужіння в Іллінській православній громаді відбулись загально-парафіяльні збори, які підбили підсумки поточному року та окреслили перспективи діяльності громади на наступний, 2018 рік.

Голова парафіяльної ради, настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський прозвітував перед громадою про проведення богослужебної, просвітницької та господарської діяльності.

Зважаючи на те, що 2017 рік був ювілейним – Іллінський храм відзначав 170 річницю – громадою був проведений значний об’єм підготовчих робіт: ремонтів, придбань тощо. Отець Сергій провів детальний аналіз проведеним заходам. З Господньою допомогою та дякуючи небайдужим людям, все з запланованого вдалося виконати: проведено зовнішній ремонт храмової споруди, капітальний ремонт приміщення церковної школи, упорядковано музейну кімнату, замінено вхідні храмові двері, проведено значний об’єм по облаштуванню території храму тощо.

Казначей громади Зоя Миколаївна Зеленська проаналізувала фінансові надходження та витрати. Виходячи зі звіту, на сьогодні стає проблемним утримання храмового приміщення, особливо у зимовий період. Громада витрачає значні кошти на оплату енергоносіїв та постачання газу, що в зв’язку з підвищенням тарифів створює певні фінансові труднощі.

У наступному питанні повістки денної обговорювали роботу парафіяльної ради громади, бо цьогорічні збори завершували трирічний термін діяльності її членів, зокрема заступника голови парафіяльної ради (старости храму) Антоніни Іллівни Кузнєцової, яка несе цей даний їй Богом послух з 2001 року. Громада висловила повну довіру та вдячність старості храму за багаторічні безкорисні труди во Благо Церкви та звернулася з проханням і надалі продовжувати свою працю.

У завершенні отець Сергій окреслив плани громади на майбутній рік. Так у наступному році з Господньою допомогою громада має на меті увіковічити пам’ять засновника і мецената Іллінського храму Миколи Антонова, встановивши на території храму пам’ятний знак, продовжити роботи по упорядкуванню території храму та ін.
Прес-служба Іллінської громади

http://krasnews.at.ua/news/v_illinskij_pravoslavnij_gromadi_vidbulis_richni_zagalno_parafijalni_zbori/2017-12-11-8897
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: