В Iллiнcькiй пpaвocлaвнiй гpoмaдi зaвepшилacь блaгoдiйнa aкцiя пo збopy кoштiв нa ….eнepгoзбepiгaючi лaмпoчки

 

06975884.jpg

 

«Люди поставились з розумінням до оголошеної акції «Подаруй храму лампочку». Звучить, правда, дещо дивно, але без допомоги людей такі справи, на жаль, вирішити неможливо», – говорить настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський.

Тому парафіяльна рада одностайно вирішила оголосити таку собі цільову благодійну акцію по збору коштів на придбання енергозберігаючих лампочок. Для панікадила та храмових світильників їх треба не багато – не мало – близько 80 штук.

Потрібну суму коштів збирали впродовж п’яти тижнів. А у понеділок, 6 листопада, вже мали змогу користуватись «обновкою».

«Для нас кожен окремий вогник – це не лише джерело світла. Це світлячки любові, що випромінюють серця наших людей. Тому ми щиро вдячні всім тим, хто небайдуже віднісся до вирішення цих наших господарських проблем. На перший погляд таких далеких від духовності. Але це на перший погляд. В подальшому дане придбання дасть змогу заощаджувати нам кошти на оплаті електроенергії, бо утримання храму в зимовий період дуже фінансово затратне. Заощадивши на цьому, зможемо вкладати кошти у реалізацію інших планів, яких, поки громада живе повноцінним життям, завжди вистачає», – говорить отець Сергій.
http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2017-11-09-364

 

http://krasnews.at.ua/news/v_illinskij_pravoslavnij_gromadi_zavershilas_blagodijna_akcija_po_zboru_koshtiv_na_energozberigajuchi_lampochki/2017-11-10-8707
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: