В Іллінській православній громаді відбувся благодійний ярмарок

Традиційно у Вербну Неділю Іллінська православна громада організовує і проводить ярмарок, що проходить в рамках загальноєпархіальної благодійної акції «До Світлого Дня – світлі вчинки».

Відрадно, що з кожним роком коло учасників заходу дедалі збільшується.

У переддень, у суботу, 31 березня, вихованці церковної школи трудилися на облаштуванні ярмаркового майданчика. Приготували його у літньому павільйоні для трапез. Суботні холоднеча та дощ налаштовували на невтішні прогнози погоди.

Але перший квітневий день став справжнім дивом і порадував всіх лагідним сонячним теплом. А ще він порадував теплом людських сердець, які взяли участь у ярмарку.

До традиційних його учасників: вихованців місцевого дитячого садочка та дитячої церковної школи долучилися небайдужі парафіяни Наумівки й Тур’ї. Особливо приємно, що цьогоріч активну участь у заході прийняли учнівський та педагогічний колектив Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

По завершенні Святкового богослужіння настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський благословив початок доброї справи і ярмарок розпочав свою роботу.

Асортимент ярмаркового товару задовольняв будь-які смаки: різноманітна домашня випічка, кухонні дощечки декоративного розпису, храмова сувенірна продукція, великодні сувеніри, в’язані шкарпетки, кімнатні квіти, імбирні пряники з пасхальної тематики, улюблене дітлахами желе в стаканчиках, чай на травах і багато-багато іншого.

Загальна сума зібраних на ярмарку пожертв склала 7 121 грн.

Навзаєм, кожному, хто взяв участь ярмарку, вихованці церковної школи храму дарували календарики з логотипом Акції та пам’ятними датами Іллінської православної громади, виготовлені спеціально до цього дня.

Іллінська православна громада щиро вдячна всім, хто взяв участь у Акції. Молитовно бажаємо вам, щоб добро, яким ви ділитесь з нужденними, і тепло, яке випромінюють ваші серця, поверталося до вас сторицею, а хвороби і негаразди обходили ваші домівки стороною.

Більше фото : http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2018-04-01-390

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: