В Краснопіллі розпочато весняне прибирання територій

Квітучі дерева, ошатні будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний щоб пишатися своїм селищем і насолоджуватися життям в ньому. Навіть найменша дрібничка, зроблена в цьому плані кожним жителем та керівниками підприємств, принесе суспільну користь та зробить селище кращим. І хоча в цьому році весна гарною погодою порадувала значно пізніше, традиційне весняне генеральне прибирання територій розпочалося в Краснопіллі як завжди дружно та згуртовано.
Колективи підприємств та установ районного центру взяли участь у прибиранні селища. Кожна організація наводили лад та очищали від сміття певну територію.
Вчора, працівники районної ради, на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком, в числі перших долучилися до весняного прибирання – приводили в належний стан центральну вулицю селища та прилеглу територію біля адміністративної будівлі районної ради: білили бордюри, упорядковували клумби, тротуари, збирали сміття.
“Всі ми хочемо жити в селищі, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті храми й пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Але як не прикро, саме через байдужість наші вулиці й прилеглі до них території після зими часто стають мало схожими на зони життя і відпочинку. – зазначає Віталій Савоненко. – Тож, звертаємося до підприємців, керівників установ і організацій, до усіх жителів Краснопілля та сіл нашого району з проханням зробити добру справу, і всім разом взяти участь у великому весняному прибиранні, подбати про благоустрій, наведення належного порядку на наших вулицях, у парках, скверах та прилеглих до будинків територій”.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: