В смт Краснопілля відбулася Спартакіада серед державних службовців

27 квітня 2018 року в смт Краснопілля відбулася Спартакіада серед державних службовців. Розпочалися змагання традиційно з  привітань з боку представників місцевої влади

Змагання пройшли з п’яти видів спорту – волейболу,  дартсу,  настільного тенісу, шахів та шашок, де визначали переможців окремо серед жінок та чоловіків.

Захопливою та хвилюючою виявилася гра у волейбол. Кожен, хто брав участь, демонстрував свої навики та майстерність з цього виду спорту.

Не менш цікавим був і настільний теніс.  Вправне володіння ракеткою доказ цьому.

Усі присутні із задоволенням спостерігали і за інтелектуальними іграми в шахи та шашки.

Жвавою виявилася й гра в дартс, у якій змагалися безпосередньо керівники підрозділів.

По закінченні учасників які зайняли призові місця, нагородили грамотами та медалями.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

І хоч не всі учасники здобули першість, однак всі вони показали достойну гру і довели, що державні службовці – справжні спортсмени. Тому Краснопільщина може ними пишатися.