В Тур’ї відбувся тематичний захід присвячений Дню Конституції України.

27.06.2018 в Тур’янському сільському будинку культури відбувся тематичний захід присвячений Дню Конституції України. В урочистому заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ.
Сільський голова Л.М. Гуцал привітала присутніх з 22-ю річницею Конституції України, та наголосив що на власному прикладі потрібно дотримуватися основного закону — Конституції, за яким держава живе та розвивається.
В цей день відбулося вручення державної нагороди України «Мати – героїня».
За материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання "Мати-героїня” отримали , три жительки села Тур’я – Ковшова В.С., Соколова М.М., Сумцова Н.С., відповідно до Указу Президента України № 121 від 11.05.2018р.
Нагородженим вручено посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати – героїня». Вітаючи матерів- героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», Людмила Гуцал побажала жінкам побільше хороших світлих днів у
їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.
Після цього ведуча заходу Світлана Маслова розповіла яким довгим, складним і тернистим був шлях створення Конституції України, а також запропонувала переглянути відео про Конституцію України.

І.Кобушка

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: