Вaлeнтинa Ceмepeнкo: cпacибi бiлopycaм!

s76129377.jpg
 

Валентина Семеренко – вражаюча спортсменка! Вона настільки надійна і стабільна, що готова скористатися в своїх інтересах будь-якою помилкою фаворитів. З п'яти шансів вона реалізує чотири з половиною, що, погодьтеся, приголомшливий відсоток ефективності. У Контіолахті вона виграла «бронзу» в спринті, щоб потім виграти й недільний масовий старт. А готувалася Семеренко до світового форуму в білоруському центрі «Заяча поляна», що під Логойском. Про нього, до речі, поки що ніхто нічого не знає…

– Якусь частку у ваших фінських успіхи має і Білорусь?

І чималу. Спасибі величезне білорусам за те, що вони нас взяли на збір. Було зроблено все, щоб ми плідно готувалися до чемпіонату світу. Все, що просили, всі отримували. Тільки погоду господарі не могли забезпечити: йшли дощі, було тепло. Але навіть у цих складних умовах траса на «Заячій галявині» заслуговувала лише добрих слів. Викручувалися. Ви ж самі розумієте, будь інакше, і моїх медалей просто б не було. У ці ж дні в Раубичах проходив юніорський чемпіонат світу, але «Заяча поляна» влаштовувала нас за всіма параметрами. Виходили на тренування і виконували ті обсяги та завдання, що вимагали наставники.

– Але що скажете про нові «Раубичі»?

– Молодці! Грандіозний комплекс. У питанні інфраструктури Білорусь втекла вперед. Але я теж радію: напевно літні збори ми будемо проводити у вас. У прекрасних умовах.

– Розкажіть, звідки у вас це унікальне вміння використовувати майже кожну нерозторопність найголовніших фаворитів?

– Навіть сама не знаю – так виходить. Хоча основа всього – праця. Наполеглива праця. Я можу зібратися, коли найбільш важко. Потрібно вміти чекати і терпіти – момент обов'язково прийде.

– Як справи у вашої сестри Віти?

– Ой спасибі! Все добре. Вона приїхала сюди, підтримує мене, починаючи з переслідування. Безпосередньо на трасі. Для мене це був відмінний стимул.

– Ви сказали, що остаточно повірили в можливість виграти масовий старт, коли на «лежанні» закрився дуже сумнівний габарит?

– Саме так. Мені дещо на «лежках» не вдавалося, а після такої удачі перейнялася упевненістю – мій день.

 

За матеріалами http://sportpanorama.by/online/biathlon-online/57884/

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: