Вaлeнтинa Янкoвa – xмeлiвчaнкa y Гpaбoвcькoмy

 

70950495.jpg

 

Відділення зв’язку “Грабовське” Краснопільського ЦОСу №2 Сумської дирекції ПАТ “Укрпошта” – це серце села. Тут, за великим столом, наче у привітної господині, збираються грабовчани. Хто оплатити рахунки за комунальні послуги, хто поповнити мобільний та надіслати переказ, хтось придбати листівку чи отримати посилку, передплатити газету.

А за господиню тут приємна, уважна хмелівчанка Янкова Валентина Іванівна: “У сфері зв’язку працюю давно, але постійне місце запропонували у мальовничому Грабовському. Звичайно, дорога займає час, але робота мені дуже подобається і люди тут чудові”.

Поступово відвідувачі заповнили приміщення, займаючи чергу на отримання бажаної послуги. Тут обговорюються місцеві новини та останні події, спілкування з приводу отримання субсидій та пільг, і все це в компетенції пані Валентини.

“Валюша у нас чудова людина. Все пояснить доступно. Уважна до кожного відвідувача, завжди посміхається”, – в один голос вихваляють Валентину Іванівну присутні. В той час, як сама вона вправно перераховує квитанції та гроші, аби не затримувати клієнтів. У керівництва теж в пошані відповідальна працівниця.

41206023.jpg

“Завжди виконаний план, вчасно здана звітність, вдячні передплатники. Це людина слова, якщо сказала, то буде виконано без зайвих нагадувань”, – так характеризує роботу підлеглої начальник ЦОС№2 смт Красно-пілля Наталія Вікторівна Новак.

Пенсіонери задоволені роботою листонош: “Пенсію завжди отримуємо вчасно, додому ще й необхідні товари доставлять. До відповідного числа я планую, що придбаю саме у листоноші, а вона ще й нагадає, що я забула. Отак і живемо у порозумінні та повазі”, – коментує жителька села Грабовське Галина Миколаївна.

Валентина Іванівна, окрім улюбленої роботи, має багатодітну дружну родину, затишний дім та золоті руки, бо за фахом вона ще й швачка, приймає активну участь у житті села та району, є учасницею співочого колективу Хмелівського сіль-ського будинку культури.

24949670.jpg

“За швейну машинку сідаю все рідше. Такий темп життя, що не вистачає часу. А от на співи знаходжу годинку, бо дуже люблю співати”.
І. ЗАГОРУЛЬКО,
газета “Перемога”

 

http://krasnews.at.ua/news/valentina_jankova_khmelivchanka_u_grabovskomu/2017-10-09-8534
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: