Вaля Ceмepeнкo – чeмпioнкa cвiтy з бiaтлoнy!

52947078.jpg

Валя Семеренко – чемпіонка світу! Через два роки після перемоги Олени Підгрушної, у нас знову – володарка світового золота!

Неймовірним для українських вболівальників вийшов підсумок останньої жіночої гонки чемпіонату світу в Контіолахті! Валя Семеренко здобула свою другу перемогу в рамках Кубка світу і вперше стала чемпіонкою планети в особистих стартах! Лідер української збірної провела ідеальний мас-старт, завершивши його високо піднятими вгору руками!

По завершенні гонки з масовим стартом відбулась телефонна розмова Президента України та самої спортсменки. Під час розмови Петро Порошенко тепло привітав Валю зі значним успіхом та яскравим досягненням в її спортивній кар’єрі, а також побажав нових звершень в майбутньому.

Історична перемога Семеренко принесла їй ще два бонуси. У загальному заліку Валя суттєво відірвалася від Виткової і повернула собі третю позицію, виграючи у чешки 52 бали. Лідерство і жовтий біб утримує Д. Домрачева, якій для першого в кар’єрі Великого кришталевого глобуса залишилося не розгубити за три гонки 21-очкову перевагу над Кайсой Макаряйнен.

72808214.jpg

Крім того, Валя вийшла на друге місце у заліку гонок з масовим стартом! І тепер в останній гонці сезону вона побореться за можливість скласти компанію Сергію Семенову в списку власників сезонних трофеїв! На даний момент українка поступається лише 1 бал Пройсс і на 14-16 випереджає грізний дует Домрачева-Макаряйнен.

P. S. Останньою фразою трансляції на українському телебаченні став вигук вболівальника з трибуни: «Валюха, ми з тобою!». Так, Валя, сьогодні і весь сезон з тобою сотні тисяч уболівальників в Україні, яким ти подарувала незабутнє свято! Спасибі і БРАВО!!!

Валя Семеренко: Емоцій дуже багато, я давно мріяла про особисте золото і тепер воно в мене є. Більше того, коли я прийшла у спорт, то мріяла стати Олімпійською чемпіонкою, і чемпіонкою світу. Сьогодні був мій день. Я вмію стріляти точно, також як і багато інших спортсменок, і сьогодні це у мене вийшло. Коли бігла останнє коло, то дуже хотіла взяти прапор. Але мене доганяли і, від хвилювання, я не стала його брати. Величезне спасибі Віті за підтримку, саме вона повинна була дати мені прапор, але я побачила її тільки в останню секунду і проїхала повз.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: