Вaля Ceмepeнкo: «Я пpocтo щacливa людинa, якa дoбилacя, чoгo xoтiлa»

38626744.jpg

Головна зірка збірної України з біатлону Валентина Семеренко разом з командою повернулася в Україну після заключного етапу Кубка світу в загальному заліку якого вона посіла третє місце. Чемпіонка світу та бронзова призерка світової першості в Контіолахті в інтерв’ю XSPORT коротко підвела підсумки сезону, який став для Валентини по-справжньому успішним.

Про медалі, завойовані на чемпіонаті світу

«Не хотіла діставати і показувати медалі… Мені важко, не знаю, як це передати. Емоції великі, дуже позитивні. Я просто щаслива людина, яка добилася, чого хотіла.

Золото чемпіонату світу – це найбільша нагорода в моєму житті, тому що вона особиста. Бронзова нагорода у спринті також важлива. Всі гонки були важкі і всі медалі важко дістаються. Я дуже щаслива, що вони в мене є».

Про мотивації

«Не тільки я беру, а ті ж Кайса, Домрачева, Мартен Фуркад – всі люди, які виступають на високому рівні, вони знаходять мотивацію і в інтерв’ю, напевно, не будуть розповідати, звідки її беруть».

Про мас-старт в Ханти-Мансійську

«Мені було дуже важко, я всі сили віддала, які були і мене просто не вистачило на два останніх кола. Видно було, що і на стрільбі це позначається. Коли фінішувала, зітхнула і сказала: «спасибі богу, що закінчився цей сезон», тому що сили вже нізвідки було брати. Організм повністю віддав усі свої сили на чемпіонаті світу.

Домрачеву догнала завдяки лиж, адже вони дуже добре ковзали. Зі спусків дуже чудово долала дистанцію, швидкість була висока і я їх всіх там «обкатувала», за що спасибі сервисменам».

Про «золото» на відрізку мас-старті ЧС

«Мені говорили тренери і всі підказували на дистанції, що є 19 секунд у запасі. Було теж важко і я розуміла, що німкеня десь поруч. Мені потрібно було тільки втриматися».

Про заключний етап Кубка світу

«Я знала, що моя робота ще не до кінця завершена і розуміла, що треба буде брати участь у трьох важких гонках. Точно також, як звичайні люди виходять на роботу – вони знають, що треба йти перед вихідними, так і в мене».

Про плани на найближче майбутнє

«Поки хочу доїхати додому, відпочити. Потім у мене дві гонки – Гонка чемпіонів і гонка на призи губернатора Тюменської області. Потім буде відпустка. Поки нічого не планувала, думки були не про те. У мене була своя робота і я її повинна була закінчити».

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: