Вaля Ceмepeнкo зaвoювaлa чepгoвy мeдaль нa Кyбкy cвiтy з бiaтлoнy

35306942.jpg

Наша біатлоністка Валя Семеренко стала третьою в спринтерській гонці. Вже в другий день змагань збірна України завойовує медаль чемпіонату світу в Контіолахті.

Валя Семеренко мала четвертий стартовий номер і фактично прокладала лижню для суперниць. І, розуміючи, що швидкістю сьогодні взяти буде складно, Валя зробила наголос на точність і – головне – скорострільність! Серед усіх учасниць у Семеренко краще сумарний час стрільби! Після чистого лежання Валя якийсь час залишалася лідером, аж до того, як відстрілялася Марі Дорен-Абер.

Валя СЕМЕРЕНКО: Це вже мій п’ятий подіум і сезон складається дуже добре. Я задоволена сьогоднішньою гонкою, якщо чесно, я не очікувала, що зможу заїхати на подіум. Просто хотілося бути близько, щоб легше було в переслідуванні. Погодні умови були важкими, жінкам, як завжди, щастить (сміється). Я розуміла, що з таким раннім стартовим номером мені буде дуже важко на першому колі, так як траса ще не укатана. Тому налаштовувалася на хорошу стрільбу і вона мені вдалася.

Завтра на чемпіонаті світу в Контіолахті гонки переслідування.

1. Марі Дорен Абер (0+1) 22:16.8

2. Вероніка Новаковська-Земняк (0+0) +9.6
3. Валя Семеренко (0+1) +19.7

9. Ольга Абрамова (1+1) +1:03.0
36. Яна Бондар (3+3) +2:24.8
37. Ірина Варвинець (1+2) +2:27.1

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: