ВAШA «ТEPИТOPIЯ CПOPТУ»

89089133.jpg
 

В останні роки у містах широкої популярності набули фітнес-центри та різного роду спортивні заклади. Пояснюється це, напевно, усвідомленням населення важливості здорового способу життя та прагненням до цього. У цьому плані не стало винятком і Краснопілля, 6 лютого тут урочисто відкрили фітнес-центр «Територія спорту».

Ідея створення цього спортивного осередку належить В’ячеславу Сіробабі, якому за підтримки та сприяння сумських засновників вдалося зал центру оснастити новими тренажерами, які відповідають найсучаснішим вимогам.

– Зал настільки досконало обладнаний, що там цілком комфортно можуть тренуватися як початківці, так і ті, хто добре знайомий із фізичними вправами, – розповідає В’ячеслав Миколайович. – Адже метою фітнес-центру є залучення якомога більшої кількості людей до здорового способу життя.

83509835.jpg

На відкриття сучасного закладу завітав і Краснопільський селищний голова І. П Хомічов.

17419318.jpg

– Приємно, що в селищі відкривається не черговий спорт-бар, пив-бар, а ось такий заклад, який не забиратиме у людей здоров’я, а додаватиме його, – ділиться Іван Петрович, – Тому хочу подякувати усім причетним до непересічної події людям, сподіваюсь, що «Територія спорту» стане улюбленим місцем для тренувань краснопільчан та гостей селища.

Що саме так і буде, додає оптимізму велика кількість людей різного віку, які завітали того дня на відкриття центру. Усі бажаючі мали нагоду познайомитися з роботою фітнес-центру, стати учасниками різноманітних конкурсів та розіграшів, до того ж перше тренування було безкоштовним.

32526611.jpg

Також розігрувались безкоштовні місячні абонементи. Якщо найменшим гостям центру для отримання білетика достатньо було швиденько надути повітряну кульку чи відгадати загадку, то дорослим довелось брати участь у більш серйозних змаганнях, як то з армреслінгу серед чоловіків.

59015914.jpg

Тож фітнес-центр «Територія спорту» розпочав свою роботу, якщо ви вирішили зайнятися своїм тілом, повідомляємо, що вартість місячного абонемента складає 150 гривень. Щодня (крім неділі) з 10 до 21 години, а у суботу з 11 до 16 години, за адресою вул. Лєрмонтова, 1, ТД «Україна». на вас чекають тренери, які дадуть потрібні консультації та поради.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: