Вce щo в cepцi мaли – вaм пoдapyвaли!

Новий Рік – найбажаніше зимове свято. Цього дня не лише діти, а й дорослі вірять в дива. Тому саме 31 грудня хотілося влаштувати казку для односельчан. 53004036.jpg

За 2 місяці до Нового Року розпочав свою роботу драматичний колектив під керівництвом фахівця із соціальної роботи Бондарєвої Т.О. Бажаючих відвідувати гурток виявилося чимало, тому довелося розділити їх на старшу та молодшу групи. Молодші дітлахи дебютували зранку в будинку культури, виконавши вистави “Попелюх” та “Вартові новорічних ялинок”. Їхні старання не залишились без винагороди. Завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ “Колос-Трейд” Міхнєва М.В. вдалося пригостити всіх дітей та навіть гостей свята солодощами, фруктами та чаєм.

А вже ввечері свої таланти продемонструвала старша група, влаштувавши для глядачів сеанс сміхотерапії. Концерт пройшов з казковими пригодами, піснями, веселими конкурсами та пода-рунками. А родзинкою концерту стали “Вечори на хуторі близь Сінного” – інтерпретація п’єси М.В. Гоголя із залученням місцевого колориту.

Цього разу не обійшлося без сюрпризу для глядачів. Паралельно з драматичним гуртком був створений жіночий танцювальний колектив у складі Д’яченко В., Кіктевої С., Жорнокуй Ю. та Матузної А. Дівчата під керівництвом хореографа із м. Суми Бондаренко Х. та фахівця із соціальної роботи підготували танець “Бурлеск”. Дівчата зірвали шквал оплесків, а танець став справжньою “вишенькою на торті”.
Т.Бондарєва, фахівець
із соціальної роботи.

 

http://krasnews.at.ua/news/vse_shho_v_serci_mali_vam_podaruvali/2017-01-08-7239
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: