Вce зaдyмaнo мyдpo в пpиpoдi – жити вcьoмy в миpi i згoдi!

27425086.jpg

Світ навколо нас дуже привабливий та цікавий, і ми живемо у ньому, як у рідному домі, бо ми теж – частина природи. А щоб нам було тут затишно і добре, то слід поводитися мудро, оберігати довкілля, бо без нього ми не зможемо жити. Потрібно допомогти природі відновлювати свої сили. І ми це можемо!

1.Посади деревце, щоб очищувало повітря.
2.Посій квіточки ,щоб радували твій зір.
3.Зроби з татусем шпаківню чи годівничку.
4.Змайструй сам годівничку для птахів на зиму.

Не залишилися осторонь цих правил і учні 4 класу Осоївського НВК на чолі з класоводом Бондар Т.М. Разом з батьками та самостійно, діти виготовили різноманітні годівнички. Кожен повинен пам’ятати , що людина – це частина природи.

Приказка проте , що птахи взимку гинуть не від холоду , а від голоду, не залишила байдужим жодного учня 4 класу.

Ми повинні піклуватися про птахів взимку. Неодноразово на уроках природознавства ми досліджували життя птахів взимку.

Рахували кількість пташок біля наших годівничок, майже кожного ранку поповнювали годівнички смачними крихтами хліба, запашним насінням соняшника та гарбузів. Найчастіше біля годівничок учні могли побачити жовтогрудих синиць та горобців. Якими чарівними мелодіями вони радували нас після того, як підживилися смачненьким з годівничок.

Природа не жаліє для нас нічого, щедро роздаючи всі свої дари, щоб люди жили в гармонії , красі , мирі, злагоді. Тож дбаймо про багатство нашої природи.
Т. БОНДАР,
вчитель початкових класів.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: