Вceyкpaїнcькa aкцiя «Чиcтa Укpaїнa – Чиcтa Зeмля»

У Краснопільському районі вже склалися певні традиції турботи про чистоту і порядок, а закріпити їх покликана Всеукраїнська акція «Чиста Україна – Чиста Земля». Нині вона проходитиме під егідою Асоціації міст України та Українського Товариства Охорони Природи.
Охорона довкілля не реалізується за допомогою однієї акції, це щоденна важка праця. Акція «Чиста Україна – Чиста Земля» народилася із нагальної потреби поліпшити стан довкілля, адже наша планета вже стомилася від байдужості людини! Вже котрий рік поспіль в Україні й на Краснопільщині з 18 по 21 вересня пройде масштабна екологічна акція під девізом «Чиста Україна – чиста Земля».

Ця всеукраїнська екокампанія – частина всесвітнього руху «Зробимо світ чистим», який функціонує на території 130 країн світу. Починаючи з 1993 року ця акція стала всесвітньою й проводиться під патронатом програми з охорони навколишнього середовища ООН. Під час акції мешканці разом виходять на спільну працю по очищенню навколишнього середовища. Дякуючи цьому міста і села стають чистіші та привабливіші. А саме головне те, що учасники акції вчаться щоденно дбати про довкілля. Головна ідея екокампанії – об’єднатись і зробити світ навколо себе чистішим і комфортнішим.

Тому Асоціація міст України, Українське товариство охорони природи, Краснопільська районна рада, районна державна адміністрація запрошують всіх небайдужих мешканців району долучитися до глобальної екологічної акції – «Чиста Україна – чиста Земля».

Акція відбудеться з 18 по 21 вересня 2015 року в кожному населеному пункті Сумської області.
Звернення Асоціації міст України
та Українського товариства охорони природи.

http://krasnews.at.ua/news/vseukrajinska_akcija_chista_ukrajina_chista_zemlja/2015-09-08-5416

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: