Вceyкpaїнcький тиждeнь пpaвa у Краснопіллі

 У Конституції України проголошується: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю».

З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини Указом Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права.

На виконання зазначеного Указу спеціалістами юридичного сектору Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області проведено низку правоосвітніх заходів, орієнтованих на різні категорії населення.

08 грудня 2017 року на базі Краснопільського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області було проведено семінар за участі Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та Краснопільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На семінарі були розглянуті питання, які актуальні на сьогоднішній день: основні положення Закону України „Про внесення змін до законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, врегулювання спорів, звернення до уповноважених органів у разі порушення права особи. Громадянам, які зверталися на прийом були надані роз’яснення згідно чинного законодавства.
Інформує Великописарівське ОУ ПФУ Сумської області

 

http://krasnews.at.ua/news/vseukrajinskij_tizhden_prava/2017-12-09-8884
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: