ВCI МИ POДOМ IЗ ДИТИНCТВA

05124804.jpg

Є у нашому календарі веселе, сонячне і літнє свято День захисту дітей. З нагоди цього свята 3 червня центр Краснопілля був цілком і повністю відданий у розпорядження маленьких громадян. Для них та за їх активною участю було передбачено чимало цікавих і захоплюючих заходів.

Розпочалося свято дитячою спартакіадою «Малюк» на чудовому дитячому майданчику. Вихованці дошкільних закладів змагалися у бігу, рухливих іграх тощо. А на центральній площі селища відбувався конкурс дитячого малюнку на асфальті, в ході якого юні художники продемонстрували свої таланти і фантазію.

03842035.jpg

Захоплення і неабияку радість викликали у дітей повітряні батути, робота пневматичного тиру, смакування солодкою ватою. Великий інтерес привернула до себе виставка декоративно-ужиткових виробів, виготовлених вмілими і талановитими дитячими руками. Чимало позитивних емоцій на святі викликав дитячий парад казкових героїв. Також цього дня Краснопільська центральна районна біблотека для дітей презентувала виставку нових надходжень літератури та провела акцію: “Сувеніри новим читачам”

71454231.jpg

Потім всіх присутніх на дитячому святі запросили до великої зали РПК, де їх увазі була запропонована концертна програма «Зірки на сцені», де свої музичні та хореографічні номери чудово виконували учасники дитячої художньої самодіяльності.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: