Вecнa кличe в пoлe

38281794.jpg 

28 березня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, де першим розглядалося питання про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт 2012 року.

Як зазначив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Годуненко, який доповідав по даному питанню, в поточному році товаровиробниками усіх форм власності та господарювання прогнозується залучити до обробітку 56140 га з 57694 га, це близько 97,3%. За прогнозними розрахунками посіви буде забезпечено на площі 54580 га, (97,2 відсотки) ріллі в обробітку, з них сільськогосподарськими підприємствами 47516 га (87,0%), що більше на 2274,5 га до минулого року. В обговоренні даного питання виступила головний лікар Краснопільської районної СЕС Надія Конотоп, яка звернула увагу присутніх на своєчасність проведення медичних оглядів працівників та отримання ними відповідних допусків і посвідчень на право роботи з пестицидами і агрохімікатами, створення належних умов для роботи та відпочинку працюючих, організацію їх гарячого харчування, завершення підготовки харчоблоків, забезпечення їх холодильним обладнанням, необхідним інвентарем.

Також Надія Семенівна проінформувала про стан організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Краснопільського району. У своєму виступі вона звернула увагу на вирішення ряду проблемних питань, а саме: невідповідність води по санітарно-хімічним показникам по вмісту заліза і мутності в деяких навчальних закладах, не дотримання норми харчування, зазначені постановою КМУ № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», придбання продуктів харчування (м’ясо, молоко) у місцевих сільськогосподарських товаровиробників.

З обговорених питань на засіданні колегії прийнято відповідні розпорядження.

Джерело:
http://krasnopillya-rda.in.ua/novyny/item/296-kolegija-28-03-2012.html
28.03.2012
Колегія райдержадміністрації

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: