Вeличaємo тeбe, мaмo

 

 

 

Свято Матері приходить до нас в ці травневі дні, коли природа буяє різними відтінками зелені та різнобарвними весняними квітами.

В народі кажуть: «У матері діточки, як весняні квіточки…» А якщо мама вже в літах і її діточки давно вилетіли з сімейного гнізда, то для неї квіточки, як ті діточки. За ними вона доглядає, пестить їх і віддає їм тепло своїх долонь і свою нерозтрачену ніжність. І квіти ніби вітають свою господиню зі святом. А якщо маму діти забули привітати? А якщо мама відійшла у вічність і вже нікого вітати?

І ось, щоб відчули радість свята всі мами села Запсілля, у сільському клубі був проведений тематичний вечір «Величаємо тебе, мамо!». Його організувала завідуюча сільським клубом Т.Г.Влезько, а допомогли його провести учасники художньої самодіяльності с.Запсілля, а також гості села.

Хоч минулої п’ятниці був напружений трудовий день, а на святкове дійство зійшлися дружно жінки, їх діти та чоловіки. Зал був заповнений вщент, бо всі в селі знають, якщо Тамара Григорівна організовує концерт, то буде на що подивитися. Глядачі радо сприймали виступи солістів: Катерини Григорівни Білолюбської, жительки с.Велика Рибиця, Станіслава Денисенка, жителя с.Мала Рибиця, дуету «Оксамит» у складі Наталії Корж та Алли Мороко, ансамблю «Сузір’я». Багато оплесків на свою адресу отримували учасники танцювального колективу «Надія». А «гопак» у виконанні хлопчиків, вихованців дитячого садка, викликав шквал емоцій у залі.

Ізабелла Ординець, Катя Семисоріна та Ніколь Воробченко декламували вірші. Гостем свята був внук К.Г.Білолюбської – Єгор Губарь, лауреат дитячих обласних та всеукраїнських співочих конкурсів, володар І премії Міжнародного фестивалю «Зоряний простір», який подарував глядачам дві пісні. Вміло провели вечір ведучі Ірина Мироненко та Ірина П’ятикоп.

Ніби миттєво пройшло свято, але приємних спогадів у глядачів та учасників свята вистачить надовго.
Л. РОЄНКО,
житель с.Запсілля

 

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: