ВEТEPAНИ НE ВIШAЮТЬ БУТCИ НA ЦВЯXИ…

50420854.jpg

Дружба – це безкорисливі особисті взаємини між людьми, основані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Наприклад, ветеранів краснопільського «Явора» і «Локомотиву» з селища Пролєтарське Ракитянського району Бєлгородської області Російської Федерації вже давно здружив футбол. Нещодавно краснопільчани були гостями росіян http://krasnews.at.ua/news/mini_futbolni_novini_rajonu/2012-02-21-1515 і ось вчора у спортзалі Краснопільського РПК відбулась Міжнародна матчева зустріч з міні-футболу серед ветеранів цих двох команд, приурочена 30-річчю створення ФК «Явір».

Вболівальники, що завітали до спортзалу, мали змогу поринути в спогади про успішні виступи колись славної команди «Явір», а також поглянути на нев’янучу майстерність ветеранів улюбленої команди І. Наливайченка, Г. Бабича, В. Пацюка, М. Лебеденка, В. Остріщенка, А. Єрмака, А. Гапоненка, М. Завалія, П. Чехунова, А. Лисенка, О. Алферова та інших.

31720563.jpg

61960427.jpg

Матч видався напруженим, непоступливим і водночас він проходив в дружній атмосфері, де суперники ставилися один до одного з почуттям поваги. Росіяни привезли «дружити» проти наших ветеранів дещо молодших гравців, але хіба ж це головне! Нічого страшного, що фінальний свисток зафіксував рахунок гри та табло 7:11 не на користь краснопільчан, всерівно наші «зірки» дали гідний бій «Локомотиву». Після спортивного майданчика спілкування не закінчилось, воно продовжилось, команди обмінялись сувенірами і пам’ятними подарунками.

s74054769.jpg

Таким чином, відбулося ще одне свято футболу, яке залишить позитивний відбиток в історії дружби двох сусідніх районів, бо, футбол, як відомо, кордонів не визнає.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: