Вибopи-2015.. Cкiльки вибopчиx кoмiciй пpaцювaтимe нa Cyмщинi?

27346990.jpg

На місцевих виборах 2015 року в Сумській області працюватиме 26 виборчих комісій: одна обласна, 18 – районних і 7 – міських. Відповідно до жеребкування, головування у них дісталося представникам 10 політичних партій.

За інформацією ЦВК і відповідно до її постанови від 6.09.2015 6 голів отримала “Солідарність”, зокрема у Білопільській, Глухівській, Краснопільській, Путивльській, Ямпільській районній та Охтирській міській виборчих комісіях, 5 голів отримав “Народний фронт” (його представники є головама Сумської обласної, Кролевецької, Середино-Будської, Тростянецької районної, а також Сумської міської виборчих комісій), 4 голів у “Батьківщини” – це Буринська, Липоводолинська, Недригайлівська, Сумська района виборчі комісії, 3 комісії (Лебединського району, Глухівську міську та Лебединську міську) очолюватимуть представники “Опозиційного блоку”, 2 голови від “Волі народу” у Конотопської та Шостинської районної виборчих комісій, а в Охтирської районної та Роменської районної комісії – від партії “Нова держава”. І по одному представнику мають партії “Народна партія” у Шостинській міській, “Самопоміч” – у Конотопській міській, “Свобода” – у Роменській міській та Радикальна партія – у Великописарівській районній виборчих комісіях.

Нагадаємо, день голосування призначений на 25 жовтня, а виборчий процес розпочався 5 вересня. Висування кандидатів у депутати та міські голови стартує 21 вересня.

У 14 містах Сумщини мерів обиратимуть за мажоритарною системою простою більшістю. У Сумах мером стане той, хо набере більш як 50% голосів виборців, за іншого – другий тур.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: