«Виcoкe cвiтлo iмeнi i cлoвa»

 

 

81188426.jpg

 

Вже стало доброю традицією в переддень народження славного земляка П.А. Грабовського проводити районний конкурс на кращого читця поезій. В цьому році він відбувся у малому залі районного Палацу культури і у ньому взяло участь 28 чоловік з усього району.

Захід проходив у 4 (чотирьох) категоріях: читці від 7 до 12 років – 10 чоловік; від 13 до 15 років – 10 чоловік; від 16 до 21 року – 6 чоловік; від 25 років – 2 чол.

Майстерність виконання поезії, вміння втілитися в образ оцінювало журі. Потрібно відзначити, що з кожним роком читці конкурсу удосконалюють свою майстерність у декламуванні поезій П.А. Грабовського. Журі було дуже складно визначити переможців.

83760622.jpg

Конкурс відкрив наймолодший учасник 5 річний Забаренко Володя з Миропілля. У віковій категорії від 7 до 12 років перемогу здобули Юля Лазаренко з с. Осоївки, Богдана Орєхова з с. Хмелівки, Яна Чала з с. Самотоївки.

У категорії від 13 до 15 років перше місце виборола Римма Аршакян (с. Осоївка), другі – Олена Гонтар (с. Рясне), Крістіна Соляник (с. Покровка), треті – Світлана Мага, Марина Лупка (смт. Краснопілля), Ольга Небилиця (с. В-Пожня);

50467242.jpg

У категорії від 16 до 21 року переможцями стали Сергій Тараненко (с. Самотоївка), Наталія Силенко (с. Рясне), Алла Павлюченко (с. Чернеччина), Владислава Віжунова (смт. Угроїди).

У категорії від 35 років переможцями стали В. Підопригора (смт. Краснопілля), Т. Забаренко (с. Миропілля).

Переможці та учасники районного конкурсу читців поезії П.А. Грабовського, були відзначені подарунками і дипломами. Їм в урочистій обстановці вручили голова районної державної адміністрації Ю.А. Яремчук та голова районної ради В.О.Савоненко

По закінченню конкурсу всі учасники сфотографувалися на згадку.

Організатори конкурсу висловлюють велику подяку вчителям – предметникам шкіл району, працівникам шкільних бібліотек, закладів культури району, батькам учнів за допомогу у підготовці конкурсантів.

Особливу подяку хочеться висловити спонсорам – приватним підприємцям Г.Д. Панасенко та В.А. Цибулько, які надали подарунки для конкурсу.
Т. Овчаренко,
Директор Краснопільської ЦБС.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: