ВICТI IЛЛIНCЬКOЇ ГPOМAДИ

Весняна толока на подвір’ї Іллінського храму

Проведення толок для парафіян Іллінського храму справа традиційна. Відбуваються вони не лише на весні, а організовуються систематично з ранньої весни до пізньої осені. Адже справ по упорядкуванню території храму та по проведенню різноманітних ремонтних робіт вистачає завжди. То ж, спільно спланувавши весь перелік робіт по утриманню храму та упорядкуванню його території під час загально парафіяльних зборів, що відбуваються кожного року в грудні, небайдужі люди приходять до ковчегу спасіння, щоб потрудитися во Славу Божу.


87737902.jpg
Днями на подвір’ї Іллінського храму відбулась перша після зимового перепочинку толока. Очолив групу трудівників настоятель Іллінського храму отець Сергій спільно зі старостою храму Антоніною Іллівною Кузнєцовою. Не лишився осторонь і причт храму, до якого долучилися й інші активісти православної громади.

42892100.jpg

Хто упорядковував територію, хто працював на квітниках, хто займався ремонтом тротуарів, одним словом, роботи вистачило на всіх охочих.

Трудовий захід не обійшовся без спільного обіду, а спілкування з єдиновірними братами і сестрами за спільною трапезою особливо зігріло душу.

Попрацювавши на славу, розходились по домівках стомлені, але щасливі, переповнені приємним почуттям зробленої доброї справи.

Загальношкільний день говіння у дитячій церковній школі Іллінського храму

5-та неділя Великого посту, 17 квітня, виявилась для вихованців діючої при храмі дитячої церковної школи днем особливим. В цей день діти завітали до храму раніше ніж зазвичай, адже готувалися причаститися Святих Христових Таїн.

Традиція спільного говіння Великим постом існує в дитячій церковній школі Іллінського харму вже не перший рік. Відрадно, що кожного року, кількість причасників дедалі збільшується, в цьому році Святих Христових Таїн сподобились причаститись 33 вихованці школи.

92063764.jpg

Напередодні, Святому Причастю передувала Сповідь. Для деяких дітей це Таїнство відбувалось в житі вперше. На згадку про цю особливу подію діти отримають Пам’ятки про першу Сповідь.

За богослужінням, в якому всі школярі взяли молитовну участь, була піднесена соборна молитва за онкохворих дітей.

По завершенні богослужіння, настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський привітав юних причасників та побажав їм кріпості сил духовних і тілесних, цілеспрямованості і послідовності у їх духовному розвитку.

Церковна школа у природі

Напрочуд тепла сонячна погода спонукала вихователів і вихованців діючої при храмі дитячої церковної школи змінити усталений навчальний режим. Днями шкільні заняття старшої групи відбувалися просто неба. Діти вирушили у похід, щоб послухати спів пташок та помилувалися розмаїттям квіткових кольорів весняного лісу.<

73858703.jpg

Походу до лісу передував трудовий десант на квітниках, що ростуть на території храму. З притаманним юному поколінню ентузіазмом школярі потрудилися, а потім продовжили свої незвичні заняття у природі.

Похід традиційно очолила вихователь школи Любов Андріївна Прокопенко.

Цілюще лісове повітря, запашний трав’яний чай та домашня випічка, спілкування між собою та з природою лишили у дитячих душах масу приємних вражень, якими вихованці пообіцяли поділитись у своїх творчих роботах.

Більше фото дивіться тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: