ВICТI IЛЛIНCЬКOЇ ГPOМAДИ

В Іллінському храмі додалося ікон

За недільним богослужінням, 15 травня, настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський здійснив чин освячення нової ікони – Святого Рівноапостольного князя Володимира. Ікона написана в канонічному стилі, її подарували храму самі іконописці.

По завершенні богослужіння парафіяни мали змогу приклонитись до новоосвяченої святині, що стало своєрідним подарунком жінкам в честь Свята жон-мироносиць.
02752147.jpg

26241579.jpg

Тепер ікона займе своє місце у храмі для молитовного поклоніння.

Іллінська православна громада Угроїд привітала парафіянок храму зі святом Жон-мироносиць

В третю неділю після Паски, в День, коли Свята Православна Церква присвячує пам’яті Святих жон-мироносиць, найтепліші слова вітань звучать на адресу жінок-християнок – мироносиць наших днів.

19237783.jpg

Створення в цей день особливої атмосфери святковості для єдиновірних сестер стало доброю традицією чоловічої частини Іллінської православної громади.

По завершенні святкового богослужіння настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський привітав зі святом всіх жінок, що прийшли цього дня до храму.


96596690.jpg

За багаторічні труди во Славу Божу активні парафіянки храму були відзначені подяками громади. А своїх сестер во Христі, які днями відзначили Дні народження, громада традиційно привітала Многоліттями.

Окремі вітальні слова отець Сергій адресував представницям сусідніх Тур’янської та Наумівської православних громад – старостам храмів на честь Святителя Григорія, єпископа Неокесарійського (с. Тур’я) Тетяні Вікторівні Завалій та храму на честь Собору Архистратига Михаїла (с. Наумівка) Любові Павлівні Степаненко, які також в це свято приїхали до Іллінського храму, щоб помолитись разом зі своїми єдиновірними братами і сестрами. Також отець-настоятель висловив вдячність завідуючій Угроїдським дошкільним навчальним закладом Тетянченко Юлії Олексіївні за тісну співпрацю у справі виховання підростаючого покоління.

По завершенні адресних вітань, кожна жінка отримала з рук настоятеля святковий сувенір.

Дитяча церковна школа Іллінського храму відзначила День іменинника

Незважаючи на дощову погоду, у суботу, 14 травня, школярів у церковній школі Іллінського храму не бракувало. До школи завітали зразу обидві вікові групи вихованців, щоб разом відзначити Дні народження своїх «весняних» друзів. Винуватців свята нарахувалося аж дев’ять.

Настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський привітав іменинників зі святом, а шкільні друзі доповнили вітальні слова Многоліттями.

На молитовну пам’ять отець Сергій вручив всім іменинникам іконки, а дітям, які в день загальношкільного говіння вперше вжитті сповідалися – Пам’ятки про першу Сповідь.

Завершився святковий день спільним чаюванням з іменинним тортом.

 

Більше інформації дивіться тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: