Вicтi з Кpacнoпiльcькoї гiмнaзiї

94238630.jpg
 

Нещодавно у Краснопільську гімназію завітав народний аматорський фольклорний колектив «Щеголек» Верхньо-Пожнянського Будинку культури.

Про те, що учасниці колективу та їхній керівник Володимир Махортов закохані у народну українську пісню, учні гімназії зрозуміли відразу, адже пісні лунали з такою любов’ю, ніжністю, що «мороз» пробігав по шкірі.

Гімназисти мали можливість почути майстерне виконання народних пісень, історію їх виникнення. Перед тим кожним виступом Катерина Тресницька розповідала, при якому обряді чи дійстві виконувалася та чи інша пісня.

Колектив створив атмосферу єднання, доброти і взаєморозуміння, щирі оплески в залі не стихали, хотілося танцювати. Низенько вклоняємося людям, що так люблять українську народну пісню!

Днями у Краснопільській гімназії відбувся ярмарок. Учні з відповідальністю поставилися до цього заходу.

57962506.jpg

Разом з батьками старанно попрацювали і приготували різноманітну випічку та солодощі. Тих, кому подобається смачненьке, виявилось багато. На ярмарок завітали не лише учні, вчителі, а й батьки та жителі Краснопілля. Педагогічний та учнівський колектив вдячні всім, хто відвідав ярмарок.

Віталіна Кононенко,
Міністр інформації учнівського самоврядування
Краснопільської гімназії

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: