ВIД CAДУ ДO ВИШГOPOДA

Сповнене нині пробігами, змаганнями життя членів КЛБ «Явір». Разом із кількістю легкоатлетів, які поповнюють лави клубу, розширюється і географія змагань.

Так, нащодавно у с.Сад Сумського р-ну відбулися змагання відкритої особистої першості Сумської обласної організації ВФСТ „Колос” з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби присвячені пам’яті Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України В.Синявіна. В змаганнях взяли участь майже 200 учасників, серед яких і «явірці». Спортсмени змагались в восьми вікових групах, самому молодшому учаснику змагань 6 років а найстаршому понад 70.

А у Вишгогроді Київської області відбувся ультрамарафон «Княжа сотня».У ньому також брали участь клуб любителів бігу «Явір».

На дистанції 100 км бігун з Сум Сергій Ковальський зайняв 3-е місце з результатом 8 годин 35 хв. 18 с. На дистанції 50 км охтырчанин Тарабан Сергій зайняв 2-е місце з результатом 3 год 24 хв. 37 с. 1-е місце у віковій категорії 50+ (4-е місце в абсолюті) на дистанції 100 км зайняв Олександр Нікулін з результатом 8 год 45 хв 39 с, який в цей день святкував свій день народження.