Вiдбyлocя зaciдaння пocтiйнoї кoмiciї paйoннoї paди

09485048.jpg

07.08.2017, за участю голови районної ради Віталія Савоненка та його заступника Івана Гавенка, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:
1. Про районну цільову программу підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім” на 2017-2018 роки.
2. Про втрату чинності рішення: “Про Програму розвитку агропромислового комплексу Краснопільського району на період до 2016 року”.
3. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Голова постійної комісії Вячеслав Тимошенко право доповіді по першому питанню надав Лісун І.А. – начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Краснопільської РДА. Після обговорення проекту Програми, Віталій Савоненко поцікавився порядком фінансування даної програми і вніс пропозицію про співфінансування з районного та сільських/селищних бюджетів 50%:50%.

Також депутати заслухали інформацію про виконання програми розвитку агропромислового комплексу Краснопільського району на період до 2016 року та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. По всіх питаннях прийнято висновок про погодження проекту рішень та внесення їх на розгляд 18 сесії районної ради.
Інф. районної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: